04.09.2016 13:24

„Given Up” Linkin Park w zwierzęcym coverze

Zwierzęta najwyraźniej bardzo upodobały sobie repertuar grupy Chestera Benningtona i Mike'a Shinody. Sprawdźcie ich najnowszy cover singla z „Minutes to Midnight”.

„Given Up” Linkin Park w zwierzęcym coverze
foto: kadr z wideo

Kiedy następnym razem będziecie wyprowadzać na spacer swojego psa albo sprzątać kuwetę po kocie, poświęćcie chwilę na refleksję dotyczącą tego, czego Wasz ulubieniec mógłby słuchać na co dzień. Może w teorii, jakoby zwierzęta upodabniały się do swoich właścicieli, tkwi ziarnko prawdy również pod względem gustu muzycznego?

To udowadniałoby, że Linkin Park wciąż pozostaje bardzo popularnym zespołem. Mieliśmy już wszakże zwierzęcy cover słynnego „Numb” z „Meteory”, który podbił internet przede wszystkim za sprawą wyjątkowej interpretacji wokalnej z udziałem psów. To tak naprawdę od tego kawałka rozpoczęła się moda na „animal covery”.

Przyszła pora, by nasze kochane czworonogi kontynuowały przerabianie twórczości Chestera Benningtona i Mike'a Shinody. Tym razem sięgnęły po coś mniej oczywistego - „Given Up” z płyty „Minutes to Midnight”, która do dziś dzieli fanów Linkin Park. Psy i koty nie mają z nią jednak najwyraźniej problemu, a wykonanie tego numeru wyszło im nad wyraz zgrabnie.

Czwarty singiel z trzeciej płyty zespołu był jednym z tych nielicznych momentów na albumie, które nawiązywały do jego poprzednich dokonań. Znowu mieliśmy tu do czynienia z klasycznie numetalową energią, zamiast eksperymentów wypełniających większą część krążka. Teraz przekonajcie się, jak tę moc zinterpretowały zwierzaki!

Zwierzęcy cover „Given Up” znajdziecie poniżej:

Mało? Sprawdźcie, jak w wykonaniu zwierzaków zabrzmiały wcześniej „Duality” Slipknota czy „I-E-A-I-A-I-O” oraz „Chop Suey!” System of a Down. Mieliśmy też wyjące psy i koty w „Where Is My Mind”Pixies i „Seven Nation Army” The White Stripes.

Jak oceniacie taką wersję „Given Up”?

Jakub Gańko
Tagi: Duperele Linkin Park