Głowa rozłupana siekierą w zapowiedzi najnowszego wydawnictwa Slayera [WIDEO]

05.11.2019 11:53
Głowa rozłupana siekierą w zapowiedzi najnowszego wydawnictwa Slayera [WIDEO] Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Premiera koncertowego filmu Slayera zbliża się wielkimi krokami. Muzycy opublikowali brutalną zapowiedź pożegnalnego materiału.

Slayer po niemal 40 latach na scenie postanowił zakończyć działalność. Zespół pożegnał się z fanami podczas obszernej trasy koncertowej, która aż dwa razy zatrzymała się w Polsce. Oprócz tego muzycy przygotowali dla słuchaczy niespodziankę w postaci ostatniego wydawnictwa w historii formacji. Już 6 listopada 2019 roku nastąpi premiera materiału "The Repentless Killogy".

Slayer: The Repentless Killogy. Brutalna zapowiedź filmu

"Slayer: The Repentless Killogy" będzie zawierał materiał filmowy z udziałem między innymi Danny'ego Trejo oraz zapis koncertu z 5 sierpnia 2017 roku. Muzycy postanowili wyświetlić materiał na dużym ekranie. Już w środę 6 listopada w kinach na całym świecie będzie można obejrzeć niespodziankę od członków Wielkiej Czwórki thrash metalu. 

Przeczytaj także

W sieci pojawiła się krótka zapowiedź produkcji. Jak przystało na Slayera, nie znajdziemy w niej przyjemnych dla oka, kolorowych, rodzinnych obrazków idealnych do obejrzenia przy śniadaniu. Chociaż teaser trwa zaledwie 1,5 minuty, dla osób o wrażliwszych żołądkach tyle zdecydowanie wystarczy.

"Slayer: The Repentless Killogy" ukaże się w wersji cyfrowej, na Blu-ray dwa dni po premierze kinowej. Z kolei ścieżka dźwiękowa do produkcji zostanie wydana na dwupłytowym winylu oraz w pakiecie CD.

Zobacz też: Slayer zarobił ogromną sumę sprzedając merch na pożegnalnej trasie 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.