14.12.2018 12:33

Google opublikowało listę najczęściej wyszukiwanych artystów w 2018 roku

Google podsumowało, których muzyków najczęściej wyszukiwano za pośrednictwem ich strony. O tych artystach chciał czytać w minionym roku cały świat.

Google
foto: Pxhere/

Podsumowań 2018 roku ciąg dalszy. Ze statystyk prowadzonych przez różne portale i platformy dowiedzieliśmy się już jakich rockowych i metalowych wykonawców słucha się na całym świecie za pośrednictwem Spotify, a także każdy z użytkowników otrzymał od serwisu spersonalizowane podsumowanie minionego roku. Wiemy także, które teledyski na Youtubie były najpopularniejsze na świecie oraz w Polsce. Obszerne zestawienie opublikował także Pornhub

Artyści najczęściej wyszukiwani w Google w 2018 roku 

Tym razem przyszedł czas na Google. Pisaliśmy już wcześniej o najpopularniejszych frazach wpisywanych przez użytkowników w wyszukiwarce - firma zdradziła, jakich nazwisk, wydarzeń oraz odpowiedzi na jakie pytania szukali w 2018 roku Polacy. Teraz pod lupę wzięto wyszukiwania artystów. Niestety w zestawieniu próżno szukać rockowych i metalowych muzyków. Na pierwszym miejscu podsumowania widnieje piosenkarka Demi Lovato, na drugim powracająca do koncertowania grupa Spice Girls, brązowy medal wyszukiwarki Google z kolei ląduje u raperki Cardi B.

  1. Demi Lovato
  2. Spice Girls
  3. Cardi B
  4. Childish Gambino
  5. Tallia Storm
  6. George Ezra
  7. Sigrid
  8. Fleur East
  9. Kendrick Lamar
  10. Rick Ross
Joanna Chojnacka
Tagi: Duperele