27.02.2019 14:24

Gorillaz połączył siły z marką Levi's. Fani mogą sami zaprojektować ciuchy

Jeżeli kochacie Gorillaz oraz lubicie się stroić, to możecie teraz sprawić sobie ubrania z wizerunkami muzyków kapeli.

Gorillaz
foto: kadr z wideo

Muzycy coraz częściej decydują się na współpracę z markami modowymi - w końcu fani uwielbiają ciuchy sygnowane logo swoich idoli. Zespół Gorillaz postanowił połączyć siły z Levi’s i ma ciekawą propozycję dla swoich wielbicieli. Logo Levi’s zostało zinterpretowane na nowo przez muzyków i współtwórcę Gorillaz, Jamiego Hewletta i słynny "batwing" przedstawia teraz także wizerunki 2D członków zespołu. Projekty ujrzały światło dzienne 26 lutego 2019 roku w Levi’s Print Bar, który na stałe znajduje się w sklepie marki w warszawskiej Promenadzie.

Gorillaz i Levi's stworzyli wspólną kolekcję ubrań

Fani mogą stworzyć swoje własne wyjątkowe ciuchy, wybierając projekt z biblioteki grafik stworzonych przez Jamiego Hewletta dla Levi’s. Projekty skupiają się na czterech postaciach Gorillaz, a technologia Levi’s Print Bar pozwala na dowolne modyfikowanie wzorów, motywów i kolorów. Kolekcja obejmuje obrazy z całej kariery Gorillaz. Projekty można dowolnie skalować i w ciągu kilku minut nadrukować na bluzach, t-shirtach i torbach.

Led Zeppelin
Led Zeppelin
Przeczytaj także Led Zeppelin i Vans stworzyli kolekcję ubrań z okazji 50-lecia grupy

Efekty współpracy pojawią się tylko na okres dwóch miesięcy w Levi’s Print Bar, a kolekcja będzie ograniczona. Obejrzyjcie, jak prezentują się te projekty:

Jonatan Cheung z firmy Levi’s, tak podsumował tę współpracę:

"

Marka Levi’s zawsze stanowiła część kultury muzycznej. Przy doborze partnerów do współpracy zwracamy uwagę na to, czy mamy wspólnych fanów. W ten sposób współpraca staje się autentyczna. Jesteśmy fanami Gorillaz, a oni marki Levi’s. "

Zobacz także >> Gorillaz pokazał psychodeliczny klip do "Tranz" <<

Gorillaz z płytą "The Now Now"

Album "The Now Now" składa się z 11 piosenek, a na single promujące to wydawnictwo wybrano kawałki "Humility" i "Lake Zurich", jak również "Fire Flies" oraz "Hollywood". Krążek "The Now Now" stał się następcą płyty "Humanz" z 2017 roku. Co ciekawe Damon Albarn już zapowiedział nowy album Gorillaz, na który niecierpliwie czekają już fani formacji.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Gorillaz