Gorillaz wydał niespodziewany mini-album! Posłuchajcie nowej EP-ki zespołu

27.08.2021 16:32
Gorillaz wydał niespodziewany mini-album! Posłuchajcie nowej EP-ki zespołu Fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Gorillaz zaskakuje swoich fanów - zespół wydał nową EP-kę o tytule "Meanwhile". Na tej znajdziemy trzy nowe kawałki.

Gorillaz wydał nową EP-kę

Panowie z zespołu Gorillaz opublikowali niespodziewanie 27 sierpnia 2021 roku EP-kę zatytułowaną "Meanwhile". Na krążku znajdziemy trzy utwory: tytułowy "Meanwhile", "Jimmy Jimmy" oraz "Déjà Vu", które zespół grał już kilkukrotnie na żywo. Gościnnie na albumie będziemy mogli usłyszeć wykonawców pokroju: Jelani Blackman, Barringtona Levy'ego, AJ Traceya oraz Alicaì Harley.

Polecamy

Jak czytamy w oświadczeniu prasowym wydanym z okazji premiery "Meanwhile":

Nasza EP-ka to radosny hołd dla kultowego festiwalu Notting Hill Carnival - ten w tym roku nie mógł się odbyć z powodu pandemii - oraz dla całego Zachodniego Londynu - siedziby Kong Studios. Edycja festiwalu z 2000 roku była początkiem czegoś wielkiego dla Gorillaz.

Polecamy

Nowa EP-ka to pierwszy projekt Gorillaz od czasu wydania zeszłorocznego "Song Machine, Season One". Sam zespół twierdzi, że to była raczej kompilacja utworów z ich audiowizulanej serii "Song Machine". Wydawnictwo jest dostępne w dwóch wersjach - normalnym, które zawiera 11 kawałków oraz deluxe, gdzie znajdziemy 17 piosenek. Łącznie grupa zaprosiła do współpracy aż 24 różnych gości.

"Meanwhile" posłuchacie natomiast już we wszystkich serwisach streamingowych.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.