Gorillaz zagrał 3 nowe piosenki. Na scenie pojawili się też Robert Smith i Peter Hook [WIDEO]

11.08.2021 16:00
Gorillaz Fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Posłuchajcie, jak brzmią nowe utwory od Gorillaz, który zagrał koncert w Londynie.

Stęskniliście się za Gorillaz? Zespół zagrał 3 nowe kawałki podczas swojego koncertu 10 sierpnia 2021 w Londynie. Występ był darmowym wydarzeniem dla służby zdrowia, jako podziękowanie za walkę z pandemią. Podczas specjalnego koncertu Gorillaz nie zabrakło wyjątkowych gości. Jak brzmią nowe piosenki Gorillaz?

Polecamy

Gorillaz zagrał 3 nowe piosenki. Na scenie pojawili się też Robert Smith i Peter Hook [WIDEO]

Gorillaz przyzwyczaił nas do tego, że w każdym praktycznie utworze możemy usłyszeć innego, muzycznego gościa. Nie inaczej sytuacja wygląda z nowymi kawałkami - w piosence "Meanwhile" pojawił się raper Jelani Blackman, w "Jimmy Jimmy" usłyszymy rapera AJ Tracey, natomiast w "De Ja Vu" zaśpiewała Alicai Harley.

Zespół zaprosił na scenę również Roberta Smitha z The Cure, który wykonał utwór "Strange Timez" z płyty Gorillaz "Song Machine: Season One - Strange Timez".

Podczas koncertu pojawił się również Peter Hook, który kilkukrotnie zjawiał się na scenie obok muzyków Gorillaz. Przypomnijmy, że były basista Joy Division nagrał z zespołem utwór "Aries". Kawałek z Peterem Hookiem został wydany w ramach projektu Gorillaz zatytułowanego Song Machine.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.