02.10.2018 13:39

Goth pokazał stand-up w talent show. Reakcja publiczności doprowadziła go do łez

Zobaczcie, czy i Was rozśmieszyłby melancholijny gotycki komik.

Got w talent show
foto: kadr z wideo

Życie gotów nie jest proste, cały czas ma się posępny humor, wszyscy patrzą na Ciebie krzywo i najchętniej zamknąłbyś się w pokoju słuchając The Cure. Jeden z takich posępnych fanów Roberta Smitha, Oliver Graves, ma dosyć specyficzny humorek i postanowił spróbować swoich sił w stand-upie. Co więcej udało mu się wystąpić nawet w talent show America's Got Talent.

Goth wykonał stand-up w talent show

Uczestnik mocno się stresował, w końcu nie wszyscy przyjmują gotów z otwartymi rękoma. Jednak okazało się, że jego humorek przypadł do gustu jury oraz publiczności. Goth opowiedział m.in. o tym, że stara się znaleźć kobietę swego życia, ale to spory problem, bo cierpi na bezsenność i spróbował nawet szczęścia na portalach randkowych. Zdziwił się jednak, że jednym z wymogów jest miłość do psów...ale gdy zobaczył zdjęcia niektórych użytkowników portalu zrozumiał dlaczego.

Posłuchajcie żarcików gota w America's Got Talent.

Oliver otrzymał owacje na stojąco i rozpłakał się, bo jak się okazało nie ma wcale dużo zaproszeń na występy i nie zawsze jest przyjaźnie przyjmowany przez publiczność. Dobrze zatem, że jury pochwaliło uczestnika, Oliver ma teraz motywację do tego, żeby dalej się rozwijać i opowiadać gotyckie żarciki. Zapewne taki stand-up przypadłby również do gustu liderowi The Smith.

Gotycka subkultura

Jeśli do końca nie wiecie, o co chodzi z gotami, to zachęcamy Was do zapoznania się ze szczegółowym opisem subkultury gotyckiej - dowiecie się, jakiej muzyki słuchają goci, jak się ubierają i na jakie imprezy często się wybierają. Subkultura ta jest również ciekawa dla naukowców, którzy m.in. wykazali, że goci mają większe skłonności do popełniania samobójstw i samookaleczeń.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele