06.11.2015 11:20

Gra dla Foo Fighters od polskich fanów jest gotowa!

Koncert zespołu odbędzie się w poniedziałek 9 listopada 2015 roku w krakowskiej Tauron Arenie. Z tej okazji polscy miłośnicy grupy postanowili stworzyć grę planszową. Sprawdźcie, jak prezent wygląda w środku.

Gra dla Foo Fighters od polskich fanów jest gotowa!
foto: Pakato/ Foo Fighters Crew Poland

W połowie października 2015 roku zapowiadaliśmy, że polscy fani szykują niespodziankę dla Foo Fighters. Będzie to dopiero drugi występ grupy na czele z Dave'em Grohlem w naszym kraju; poprzedni miał miejsce w 1996 roku, kiedy to grupa zagrała na molo w Sopocie i promowała swoją debiutancką płytę.

Z okazji koncertu ekipa Foo Fighters Crew Poland postanowiła przygotować coś specjalnego. Oprócz zapowiedzianych akcji, które mają się odbyć w czasie występu, członkowie fanclubu stworzyli również grę planszową, która trafi prosto w ręce Dave'a Grohla i pozostałych muzyków.

Administratorzy fanpage'a przez dłuższy czas trzymali pozostałych fanów w niepewności. Wszystko stało się jasne, kiedy na Facebooku opublikowali zdjęcia z produkcji gry. Widać na nich, jak powstawały poszczególne elementy planszówki.

Gra od polskich fanów

Ostatecznie ujawnili efekty swojej pracy. Wiadomo już, jak wyglądają karty z zadaniami oraz plansza, na czym będzie polegać gra i jak wszystkie elementy prezentują się w pudełku. Zawodnicy będą musieli dotrzeć pionkami znad morza aż na sam dół Polski, niedaleko Krakowa. 

Gra1
Ga4

Ismeril, administratorka polskiego fanclubu Foo Fighters wyjaśniła, że pomysł na grę powstał przypadkiem. Członkowie fanclubu nie chcieli po raz kolejny wręczać zespołowi flag i koszulek, więc postanowili stworzyć coś własnego.

"

Chcielibyśmy by ich zatkało. By Polska wryła się w ich pamięć i by na kolejny koncert nie trzeba było czekać kolejne 19 lat.  "

Wybieracie się na koncert Foo Fighters?

Justyna Kierzkowska
Tagi: Rock News Foo Fighters