Grad i ulewa na koncercie Eltona Johna. Muzyk musiał przerwać występ [WIDEO]

03.02.2020 15:34
Grad i ulewa na koncercie Eltona Johna. Muzyk musiał przerwać występ [WIDEO] Fot. PPE/face to face/FaceToFace/REPORTER

Jeden z ostatnich koncertów Eltona Johna musiał zostać przerwany. Podczas wydarzenia rozpętała się burza z gradobiciem, która zagrażała bezpieczeństwu muzyka.

Elton John w 2020 roku ma dość napięty kalendarz koncertowy ze względu na trasę Farewell Yellow Brick Road. Muzyk w marcu wybiera się do Ameryki Północnej, a póki co występuje na terenie Australii. Podczas plenerowego eventu w Melbourne pogoda zaskoczyła muzyków oraz fanów pod sceną.

Elton John przerwał koncert przez ulewę z gradobiciem

Kiedy muzyk wykonywał swoją piosenkę z 1973 roku "Funeral for a Friend" nadciągnęła burza. Z nieba poza ulewnym deszczem zaczęły spadać również kulki gradu, które stwarzały niebezpieczeństwo zarówno dla muzyka jak i delikatnego sprzętu. Elton John przerwał koncert i z pomocą technicznych przedwcześnie zszedł ze sceny.

Organizatorzy wydarzenia wydali oficjalne oświadczenie w związku z przykrą sytuacją. Potwierdzili oni, że kolejny koncert muzyka odbędzie się następnego dnia zgodnie z planem.

Niestety dziś ze względu na ogromną ulewę musieliśmy przerwać koncert Eltona Johna wcześniej. Uszkodzeniu uległy instrumenty muzyczne i monitory sceniczne, dlatego nie byliśmy w stanie grać dalej. Jest nam niezmiernie przykro, że pogoda wpłynęła na dzisiejszy przebieg imprezy. Zachowajcie bilety i poczekajcie na dalsze instrukcje. Kiedy tylko będziemy wiedzieli, co dalej - damy znać. Na tym etapie możemy jedynie zapewnić, że kolejny koncert Eltona Johna odbędzie się zgodnie z planem.

Przeczytaj także

Jeden z fanów obecny podczas wydarzenia zarejestrował moment rozpętania ulewy. Fragment wydarzenia możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz też: Elton John przerwał koncert i zwyzywał ochroniarzy. Stanął w obronie swojej fanki [WIDEO]

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.