07.08.2018 17:45

Gramofon, który odtworzy winyle, kasety i CD powinien zadowolić każdego fana muzyki

Taki sprzęt zapewne zainteresuje niejednego winylowego wariata.

Gramofon
foto: shutterstock.com

Czy Wy też zauważyliście, że obecnie panuje moda, na to co było popularne kilka dekad temu? Mocno widać to szczególnie w przypadku winyli, których sprzedaż ostatnio ma się naprawdę dobrze. W 2018 roku rozeszło się 5 milionów winyli i w samej Polsce sprzedaż czarnych płyt wzrosła w Polsce o prawie 63% osiągając poziom ponad 27 mln złotych.

Czarne krążki można znaleźć dosłownie wszędzie - tanie winyle kupicie w Lidlu, czy Biedronce. A co powiecie na 5 w 1? Brzmi niewiarygodnie, ale na francuskim Amazonie możecie zakupić gramofon 1byone, na którym będziemy mogli odsłuchać nie tylko winyle, ale również kasety oraz CD.

Gramofon, na którym przesłuchasz winyle, kasety i CD

Co więcej posłuchamy sobie radia oraz możemy przesłuchać MP3, bowiem gramofon ma wejście USB. Na tym jednak nie koniec, bo sprzęt ma opcję Bluetooth, zatem jeżeli będziemy chcieli odsłuchać muzykę ze smartfona czy komputera, to nie będzie z tym problemów.

Gramofon zakupimy za 130 euro na stronie Amazon. Zobaczcie, jak prezentuje się ten produkt:

foto: amazon.fr

Jeżeli Wy również jesteście winylowymi maniakami i macie problem, jak przechowywać czarne krążki możecie zerknąć na nasze kreatywne propozycje przechowywania winyli.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News