„Grease” musicalem hairmetalowym!

Magda Słomka
10.03.2015 12:32
„Grease” musicalem hairmetalowym! Fot. kadr z wideo

Są cekiny, długie włosy, gołe laski i ogólny splendor. Posłuchajcie coveru „You're The One That I Want” w wykonaniu zespołu Tragedy!

Pamiętacie musical „Grease”? To ten, w którym Olivia Newton-John wypina się na schodkach w wesołym miasteczku i ma na sobie te słynne lateksowe legginsy. I ten, w którym John Travolta pozuje na rock’n’rollowca w skórzanej kurtce. Ale co on tam wie! Gdzie jego długie włosy? Gdyby nie ściemniał, wyglądałby dokładnie tak, jak chłopaki w klipie poniżej.

Zobaczcie, jak brzmi najpopularniejszy utwór z musicalu zatytułowany „You're The One That I Want” w wersji hair metal!

Kim są ci owłosieni panowie? To zespół Tragedy, który specjalizuje się w oddawaniu metalowego hołdu zespołowi Bee Gees („Stayin’ Alive” i tak dalej...). W skrócie: tworzą disco metal!

Członkowie kapeli, Barry Glibb, Mo'Royce Peterson, Disco Mountain Man, Andy Gibbous Waning i The Lord Gibbeth twierdzą, że są panami własnego Wszechświata. To miejsce, w którym hair metal spotyka się z disco, a na parkiecie możemy znaleźć krew, poliester, lakier do włosów i bezbożne istoty z duszami nastolatków.

Kto nie pamięta oryginału, może go zobaczyć poniżej. Jeśli nie lubicie musicali, i tak warto zobaczyć wideo choćby dla głównej bohaterki i tego, co robi na schodach w tych błyszczących gaciach...

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.