Green Day nagrał cover Blondie. W klipie pojawiły się kadry z Polski

22.05.2020 12:55
Green Day nagrał cover Blondie. W klipie pojawiły się kadry z Polski Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Posłuchajcie, jak Green Day poradził sobie z piosenką z 1979 roku. 

Co można robić podczas kwarantanny? Niektórzy nadrabiają zaległości w serialach, porządkują ciuchy, odkopują zakurzone planszówki. Artyści starają się ten czas wykorzystać na tworzenie nowego materiału i granie coverów, by wesprzeć fanów, którzy spędzają większość czasu w domu. 

Green Day nagrał cover Blondie. W klipie pojawiły się kadry z Polski

Green Day nie próżnuje podczas kwarantanny i właśnie opublikował cover piosenki Blondie. Jego wybór padł na kawałek z 1979 roku zatytułowany "Dreaming". W klipie pokazano psa, który śni o koncertach kapeli, m.in. w Polsce.

Przeczytaj także

Nagranie pojawiło się w ramach cyklu coverów wokalisty Green Day - dotychczas mogliśmy usłyszeć jego interpretacje utworów Kim Wilde czy niedawno zmarłego artysty Adama Schlesingera. Co więcej, frontman Green Day zaangażował również swoich synów w coverze "I Think We're Alone Now" nagranym na potrzeby programu The Late Late Show with James Corden. 

Zobacz także: Billy Joe Armstrong opowiedział, jak śmierć ojca zainspirowała go do napisania "Wake Me Up When September Ends"

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.