10.10.2019 13:50

Green Day opublikował nowy utwór "Fire, Ready, Aim"

Zespół podzielił się nowym singlem, który zapowiada album "Father Of All...". Jak brzmi utwór?

Green Day
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Premiera nowej płyty Green Day zbliża się wielkimi krokami. Krążek "Father Of All..." pojawi się na sklepowych półkach 7 lutego 2020 i stanie się następcą "Revolution Radio". Dotychczas poznaliśmy tytułowy utwór, do którego powstał teledysk z kadrami z polskiego marszu równości. Nadszedł czas na kolejny utwór zapowiadający nowe wydawnictwo.

Green Day opublikował nowy utwór "Fire, Ready, Aim"

Zespół podzielił się najpierw fragmentami nowej piosenki w krótkim wideo, w którym pojawili się amerykańscy hokeiści. Green Day zdecydował się na współpracę z National Hockey League, organizacją zrzeszająca drużyny hokejowych z Ameryki Północnej.

W końcu Green Day podzielił się nowym utworem zatytułowanym "Fire, Ready, Aim". Kapela tak enigmatycznie zapowiedziała nowy kawałek:

"

Ilu trolli potrzeba do wkręcenia jednej żarówki? Odpowiedzią jest "Fire Ready Aim"! Nowy numer dla wariatów o hańbie naszego społeczeństwa. "

Posłuchajcie, jak brzmi ten kawałek:

Green Day
Green Day
Przeczytaj także Tak brzmiałby utwór "American Idiot" Green Day, gdyby nagrał go Blink-182 [WIDEO]

Green Day, Fall Out Boy i Weezer zapowiedzieli wspólną trasę

10 września 2019 kapele poinformowały o wspólnej trasie i opublikowały nowe single. Trasa obejmie Europę oraz Stany Zjednoczone i wystartuje 13 czerwca 2020 w Paryżu. Zespoły już pokazały przedsmak tournee i zagrały razem na scenie Whisky A Go-Go w Los Angeles.

Zobacz także: Obejrzyj występ 15-letniego wokalisty Green Day z 1987 roku [WIDEO]

Tagi: Rock News Green Day