Green Day opublikował teledysk do nowego singla [WIDEO]

20.09.2019 09:15
Green Day opublikował teledysk do nowego singla [WIDEO] Fot. . kadr z teledysku Green Day - Father Of All… (Official Music Video)

11 września 2019 roku Green Day wydał nowy singiel. "Father Of All..." doczekał się również teledysku.

Poza wydaniem nowego singla Green Day ogłosił trasę z Fall Out Boy i zespołem Weezer. Tourne "Hella Mega Tour" rozpocznie się już w 2020 roku. Kapele zagrają pierwszy koncert w Paryżu 13 czerwca. Zespół Billy'ego Joe Armstronga, ponad tydzień po opublikowaniu singla, wydał teledysk do "Father Of All...".

Green Day opublikował teledysk do "Father Of All..."

W najnowszym teledysku zespół występuje na czerwonym tle. Za członkami zespołu stoją tancerze. W klipie pojawiły się również urywki z różnych nagrań, na których ludzie tańczą i protestują. Jak prezentuje się klip do "Father Of All..."?

Przeczytaj także

Wraz z publikacją singla zespół ogłosił również datę wydania nowej płyty. "Father Of All..." jest przedsmakiem tego, co usłyszymy na krążku. Album będzie zatytułowany tak, jak najnowszy singiel kapeli i ujrzy światło dzienne 7 lutego 2020 roku. "Father Of All..." będzie najnowszym wydawnictwem od czasu "Revolution Radio", który został wydana w 2016 roku i był 12 studyjnym albumem Green Day. Krążek wspiął się na szczyty list przebojów w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Kanadzie i Nowej Zelandii.

Zobacz także: Green Day, Fall Out Boy i Weezer wydali nowe single i zapowiedzieli wspólną trasę

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.