20.09.2019 09:15

Green Day opublikował teledysk do nowego singla [WIDEO]

11 września 2019 roku Green Day wydał nowy singiel. "Father Of All..." doczekał się również teledysku.

Green Day "Father Of All..."
fot. kadr z teledysku Green Day - Father Of All… (Official Music Video)

Poza wydaniem nowego singla Green Day ogłosił trasę z Fall Out Boy i zespołem Weezer. Tourne "Hella Mega Tour" rozpocznie się już w 2020 roku. Kapele zagrają pierwszy koncert w Paryżu 13 czerwca. Zespół Billy'ego Joe Armstronga, ponad tydzień po opublikowaniu singla, wydał teledysk do "Father Of All...".

Green Day opublikował teledysk do "Father Of All..."

W najnowszym teledysku zespół występuje na czerwonym tle. Za członkami zespołu stoją tancerze. W klipie pojawiły się również urywki z różnych nagrań, na których ludzie tańczą i protestują. Jak prezentuje się klip do "Father Of All..."?

A co jeśli hit "Bad Guy" Billie Eilish napisałby Green Day? [AUDIO]
A co jeśli hit "Bad Guy" Billie Eilish napisałby Green Day? [AUDIO]
Przeczytaj także A co jeśli hit "Bad Guy" Billie Eilish napisałby Green Day? [AUDIO]

Wraz z publikacją singla zespół ogłosił również datę wydania nowej płyty. "Father Of All..." jest przedsmakiem tego, co usłyszymy na krążku. Album będzie zatytułowany tak, jak najnowszy singiel kapeli i ujrzy światło dzienne 7 lutego 2020 roku. "Father Of All..." będzie najnowszym wydawnictwem od czasu "Revolution Radio", który został wydana w 2016 roku i był 12 studyjnym albumem Green Day. Krążek wspiął się na szczyty list przebojów w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Kanadzie i Nowej Zelandii.

Zobacz także: Green Day, Fall Out Boy i Weezer wydali nowe single i zapowiedzieli wspólną trasę

Tagi: Green Day