14.01.2015 14:11

Green Day pomaga pieskom!

Kto kocha zwierzęta, jest dobrym człowiekiem. Lider zespołu Green Day z pewnością też! Przeczytajcie o tym, jak muzyk pomógł odnaleźć pewnego psiaka!

Green Day pomaga pieskom!
foto: kolejna kosmiczna wariacja Miszcza Pejnta

Billie Joe Armstrong postanowił wykorzystać swoją popularność oraz liczbę 435 tysięcy fanów na Instagramie. Artysta udostępnił w serwisie informację o zaginionym pitbullu o imieniu Mochi.

insta dog1

Właściciele psa opublikowali informację na Instagramie, w której napisali, że zwierzak został skradziony z ich domu w San Francisco. Do wiadomości dołączyli zdjęcie Mochi’ego oraz kobiety, która dokonała karygodnego czynu. Wokalista Green Day zauważył post na profilu Jima Thiebauda, profesjonalnego skateboardzisty i współwłaściciela punkowej wytwórni Adeline Records. Armstrong postanowił udostępnić wiadomość także na swoim profilu.

"

Skateboardziści mogą wszystko. Pomóżmy właścicielom przyprowadzić Mochi do domu. Ktoś włamał się do nich dwa dni temu i nie myśląc o czymś takim, jak przywiązanie, ukradł im psa. Rozmawiałem z właścicielem dzisiaj rano: rozpoczął się wielki pieszy patrol uliczny. Dodajmy do tego patrol deskorolkowy! "

Właściciel pitbulla, David Baker, był bardzo rozgoryczony przez całe zajście, co nikogo nie powinno dziwić...

"

Dla mnie to jest porwanie. Mochi jest jak moje dziecko, które ktoś zabrał z mojego domu. "

W niecały dzień po przekazaniu wiadomości o kradzieży psa przez Billiego Joe, zwierzak został znaleziony i przekazany w ręce właścicieli.

insta dog2

Nie kradnijcie piesków! ;(

Magda Słomka
Tagi: Duperele Billie Joe Armstrong Green Day