Green Day pomaga pieskom!

Magda Słomka
14.01.2015 14:11
Green Day pomaga pieskom! Fot. kolejna kosmiczna wariacja Miszcza Pejnta

Kto kocha zwierzęta, jest dobrym człowiekiem. Lider zespołu Green Day z pewnością też! Przeczytajcie o tym, jak muzyk pomógł odnaleźć pewnego psiaka!

Billie Joe Armstrong postanowił wykorzystać swoją popularność oraz liczbę 435 tysięcy fanów na Instagramie. Artysta udostępnił w serwisie informację o zaginionym pitbullu o imieniu Mochi.

insta dog1

Właściciele psa opublikowali informację na Instagramie, w której napisali, że zwierzak został skradziony z ich domu w San Francisco. Do wiadomości dołączyli zdjęcie Mochi’ego oraz kobiety, która dokonała karygodnego czynu. Wokalista Green Day zauważył post na profilu Jima Thiebauda, profesjonalnego skateboardzisty i współwłaściciela punkowej wytwórni Adeline Records. Armstrong postanowił udostępnić wiadomość także na swoim profilu.

Skateboardziści mogą wszystko. Pomóżmy właścicielom przyprowadzić Mochi do domu. Ktoś włamał się do nich dwa dni temu i nie myśląc o czymś takim, jak przywiązanie, ukradł im psa. Rozmawiałem z właścicielem dzisiaj rano: rozpoczął się wielki pieszy patrol uliczny. Dodajmy do tego patrol deskorolkowy!

Właściciel pitbulla, David Baker, był bardzo rozgoryczony przez całe zajście, co nikogo nie powinno dziwić...

Dla mnie to jest porwanie. Mochi jest jak moje dziecko, które ktoś zabrał z mojego domu.

W niecały dzień po przekazaniu wiadomości o kradzieży psa przez Billiego Joe, zwierzak został znaleziony i przekazany w ręce właścicieli.

insta dog2

Nie kradnijcie piesków! ;(

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.