Grey Daze wyda nowy album z nagraniami Chestera Benningtona. Posłuchaj singla "Saturation (Strange Love)"

20.04.2022 14:56
Romana Makówka Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

To będzie niezła gratka dla fanów Chestera Benningtona. Grey Daze już niebawem wyda nowy krążek, gdzie na wokalu usłyszymy frontmana Linkin Park.

Chester Bennington przed dołączeniem do Linkin Park występował w postgrunge'owej kapeli Grey Daze, która została założona 1993 roku. 5 lata później frontman opuścił grupę. Zespół wydał w 2020 roku album "Amends", gdzie na wokalu mogliśmy usłyszeć Chestera. Okazuje się, że formacja wyda niebawem kolejny krążek z nagraniami Benningtona.

Polecamy

Grey Daze wyda nowy album z nagraniami Chestera Benningtona. Posłuchaj singla "Saturation (Strange Love)"

Już 17 czerwca 2022 światło dzienne ujrzy album "The Phoenix", na który znajdzie się 10 utworów z Chesterem Benningtonem. Na perkusji gościnnie zagra Dave Navarro. Posłuchajcie, jak brzmi pierwszy singiel zapowiadający to wydawnictwo "Saturation (Strange Love)":

Sean Dowdell, perkusista oraz autor tekstów Grey Daze wyznał, że pracując nad "Amends" zespół czuł wielki smutek i był na "innym etapie żałoby". Teraz kapela ma inne podejście do albumu:

"The Phoenix" jest celebracją naszego przyjaciela, jego talentu oraz muzyki. Krążek oddaje gniew i energię Chestera, w której ludzie się zakochali. Jest o wiele bardziej agresywny.

materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Sprawdźcie, jak prezentuje się tracklista nowej płyty Grey Daze.

Grey Daze: "The Phoenix" - Tracklista

  1. Saturation (Strange Love)
  2. Starting To Fly
  3. Be Your Man
  4. Holding You (featuring Dave Navarro)
  5. Hole
  6. Drag
  7. Believe Me (featuring Richard Patrick)
  8. Anything Anything
  9. Spin
  10. Wake Me
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.