Grindcore'owa babcia zapowiedziała „wiek destrukcji”
Jakub Gańko
17.02.2016 16:15
Grindcore'owa babcia zapowiedziała „wiek destrukcji” Fot. materiały prasowe

Czy jej wiek też jest już destruktywny? Wszystko wskazuje na to, że wręcz przeciwnie. Zobaczcie nowy teledysk Grindcore'owej babci.

Podczas gdy Wasze babcie oglądają „Klan”, szyją Wam sweterki albo idą grzecznie na mszę do kościoła, ta kobieta szlifuje w garażu swoje zdolności wokalne. O jej dokonaniach mogliście się przekonać w naszym zestawieniu 10 babć, które kochają metal. The Grindmother zajęła wówczas pierwsze miejsce - i był to zaledwie początek jej kariery...

Wkrótce zdobyła internetową popularność oraz była zapraszana do amerykańskich programów telewizyjnych. Zaprezentowała też autorski kawałek „Any Cost”, który doczekał się nawet teledysku. 67-letnia kobieta jest prywatnie matką frontmana zespołu Corrupt Leaders. Jest bardzo prawdopodobne, że jej kariera przyćmi sławę syna.

Starsza pani ma na to bardzo duże szanse, zwłaszcza że właśnie pokazała kolejny klip. Utwór „Age of Destruction” zapowiada zresztą cały album studyjny, który ukaże się pod tym samym tytułem 28 kwietnia 2016 roku. Warstwą instrumentalną tradycyjnie zajmą się muzycy Corrupt Leaders z jej synem na czele, a za miks odpowiedzialny jest Joel Grind z Toxic Holocaust.

Utwór ma niewesołą wymowę, a jego nie pozostawiająca złudzeń tematyka doskonale współgra z grindcore'ową estetyką. Starsza pani przekonuje, że nasza planeta jest w opłakanym stanie, a człowiek tworzy już tylko broń do zniszczenia jakiejkolwiek nadziei. Osobie z jej bagażem doświadczeń ciężko nie dawać wiary - w końcu babcia ma zawsze rację.

Teledysk obejrzycie poniżej:

Płyta „Age of Destruction” będzie zawierała 15 utworów, a jej czas trwania to zaledwie 18 minut i 30 sekund - w przypadku tego nurtu muzycznego nie ma się jednak co dziwić. Na stronie thegrindmother.com można już składać zamówienia przedpremierowe: 10 dolarów za wersję cyfrową, o 5 więcej za wydanie na CD i 25 dolarów za limitowaną edycję z autografem i koszulką.

Jak Wam się podoba nowy kawałek grindcore'owej babci?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.