Growl w wykonaniu młodej dziewczyny w chińskim talent show. Jaka była reakcja jury?

Aleksandra Degórska
10.08.2018 15:48
Growl w wykonaniu młodej dziewczyny w chińskim talent show. Jaka była reakcja jury? Fot. kadr z wideo

Ostre brzmienia są naprawdę rzadkością w talent show. Czy jurorzy przepuścili uczestniczki do dalszego etapu?

W talent show uczestnicy zawsze starają się czymś zadziwić jurorów - w końcu w jakiś sposób trzeba zaistnieć. Chętnych jest naprawdę dużo - szczęścia próbują zarówno Ci bardziej utalentowani, jak również mniej. Każdy bowiem marzy o karierze wielkiej gwiazdy, która śpiewa dla tłumów na stadionach.

Przebić się jest naprawdę ciężko, bo chętnych nie brakuje. Jak zatem zaistnieć w talent show? Dwie młode dziewczyny w The Voice of China wpadły na pomysł, żeby stworzyć nietuzinkowy duet. Jedna z uczestniczek bowiem zaśpiewała słodkim głosikiem, natomiast jej koleżanka postanowiła... growlować.

Growl w chińskim talent show

Łatwo się domyślić jakie miny mieli sędziowie, gdy usłyszeli taki duet. W programie jurorzy nie widzą wokalistów i uczestnicy muszą swoim głosem przekonać do siebie sędziów. Czy dziewczynom to się udało?

Nie były to jedyne uczestniczki, które spowodowały, że jurorom opadły szczęki. Wystarczy wspomnieć o 13-latce, która śpiewa niczym Janis Joplin. Natomiast w fińskim talent show jeden z uczestników wykonał utwór Slipknota. Mocne brzmienia w tego typu programach są rzadkością i wywołują szok u jurorów. Tak było w przypadku wokalisty, który zaśpiewał „Unanswered” grupy Suicide Silence w rumuńskim talent show.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.