16.02.2017 15:25

Gruchacz łupie głową do „Chop Suey!” System of a Down

Fioletowy dziwny gołąb zdominował Facebooka i ciągle łupie głową jak opętany. A gdyby tak słuchał ormiańskich metalowców?

Gruchacz łupie głową do „Chop Suey!” System of a Down
foto: kadr z wideo

Doves Trash (Gruchacz) to naklejka na Facebooku, która stała się hitem internetu. Fioletowy gołąb zachowuje się jakby miał wściekliznę i łupie głową w zatrważająco szybkim tempie. Naklejkę stworzyła ilustratorka Syd Weiler, która siedząc nad stawem w Minneapolis obserwowała stado gołębi. Wtedy właśnie wpadła na błyskotliwy pomysł, żeby narysować taką właśnie grafikę.

Oczywiście patrząc na takiego opętanego gołębia pierwsza myśl metalowca brzmi następują - ten ptak opanował headbanging do perfekcji. Szalone ruchy gołębia idealnie pasują do metalowego akompaniamentu np. System of a Down. Skąd to wiemy? W metalowym światku już krąży przeróbka, gdzie gołąb łupie głową do „Chop Suey”.

Co więcej - ten gołąb nawet śpiewa! Obejrzyjcie nagranie, ale ostrzegamy, że możecie się po tym nie pozbierać:

Internauci naprawdę są spostrzegawczy, bo podpatrzyli, że ten fioletowy ptak ma coś wspólnego z metalowcami. Istnieje sporo zwierzaków, które lubią mocne brzmienia, zarówno mopsy, koty czy papugi mają słabość do metalu.

Jeśli natomiast Gruchacz narobił Wam tylko apetytu na absurdalne interpretacje utworów System of a Down to polecały również najdziwniejszy cover „Chop Suey!” w wykonaniu artysty Tongo. Ciężko opisać słowami, jak bardzo pokręcony jest to cover.

Tymczasem System of a Down wystąpi już 17 czerwca 2017 roku w ramach Impact Festival 2017. Na tej imprezie zaprezentuje się również Linkin Park.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele System of a Down