07.11.2019 13:27

Grupa Bring Me The Horizon opublikowała nowy utwór z soundtracku do gry Death Stranding

Już 8 listopada 2019 roku ukaże się gra Death Stranding. W soundtracku do produkcji usłyszymy najnowszą kompozycję Bring Me The Horizon.

Bring Me The Horizon
foto: kadr z wideo

8 listopada 2019 ukaże się Death Stranding na PS4, długo wyczekiwana gra Hideo Kojimy, która wzbudziła duże kontrowersje jeszcze przed swoją premierą. Akcja ma dziać się w "Zjednoczonych Miastach Ameryki", gdzie poszczególne miasta, które zerwały ze sobą kontakt tworzą sieć informacyjna, aby odbudować świat. 

Bring Me The Horizon z nowym utworem "Ludens"

W ścieżce dżwiękowej do dzieła Kojimy będzie można usłyszeć utwory rockowych formacji takich jak szkocki Chvrches, amerykański The Neighborhood czy Bring Me The Horizon.

Ci ostatni opublikowali właśnie swój wkład w oczekiwaną grę. Zespół Bring Me The Horizon zaprezentował fanom utwór "Ludens", który usłyszymy także w produkcji Kojimy.

Bring Me The Horizon
Bring Me The Horizon
Przeczytaj także Klawiszowiec Bring Me the Horizon zdradził, który utwór zespołu był najtrudniejszy do napisania

Frontman grupy, Oli Sykes wyjaśnia skąd wzięła się współpraca z twórcą:

"

Czekałem na Death Stranding długo zanim zaoferowano nam współpracę. Kojima to jedna z niewielu osób, które nazwałbym bohaterem, więc praca z nim jest tak samo ekscytująca co stresująca. "

Utwór różni się nieco od reszty twórczości zespołu. Jest dość filmowy, bardzo elektroniczny i ma cyberpankowy charakter.

Zobacz też: Ion Maiden to teraz Ion Fury. Iron Maiden wystraszył 3D Realms 

Tagi: Rock News Bring Me The Horizon