04.08.2020 10:33

Grupa Cradle Of Filth sprzedaje swoją własną "satanistyczną herbatę"

Metalowcy z Cradle Of Filth sprzedają satanistyczną herbatę. Dwa smaki napoju są dostępne do kupienia na oficjalnej stronie zespołu.

Cradle Of Filth
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Hasło "Sex, drugs and rock n' roll" nie przez przypadek przylgnęło już kilka dekad temu do wszystkich muzyków wykonujących różne odmiany rocka. Chociaż stereotypy należy traktować z dużym dystansem, bo bywają krzywdzące, to trzeba przyznać, że faktycznie większość sławnych muzyków u szczytu swoich karier nie wylewała za kołnierz.

Cradle Of Filth sprzedaje satanistyczną herbatę

Jednak lata mijają, a rockmeni i metalowcy nie stają się młodsi. Muzycy coraz bardziej dbają o kondycję, używki zastępują zdrowym jedzeniem i ćwiczeniami, a przygodny seks rodziną, do której wracają po długich koncertowych trasach. Jeśli myślicie, że większość metalowców podczas tworzenia nowego materiału ledwo trzyma się na nogach od rozmaitych trunków, to się grubo mylicie.

Alkohol na koncertach
Alkohol na koncertach
Przeczytaj także Szokujące odkrycie naukowców! Badania wykazały, że metalowcy często piją alkohol na koncertach

Brytyjczycy z Cradle of Filth wyznali w rozmowie z "Kerrang!", że podczas tworzenia swojego najnowszego albumu popijali... herbatkę. Wyroby firmy Pitch Black North tak bardzo im zasmakowały, że postanowili podjąć z nią współpracę.

Tak oto powstała seria "satanistycznych herbat" skierowanych do fanów Kredek oraz wszystkich metalowców. Napoje występują w dwóch wersjach: dark blood oraz sweetest maleficia. Czarne opakowania zawierają logo zespołu oraz kuszą mrocznym designem.

Specjał jest dostępny do nabycia na oficjalnej stronie zespołu. Herbatę można kupić w cenie 59,29 złotych za 40 gramów produktu.

Rafał Piotrowski z Decapitated zapowiada nowy projekt
Rafał Piotrowski z Decapitated zapowiada nowy projekt
Przeczytaj także Rafał Piotrowski z Decapitated zapowiada nowy projekt. Czym jest Lucy Burns? [WIDEO]
Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Cradle of Filth