Grupa Iron Maiden zagrała mecz na stadionie Hutnika Kraków

Sergiusz Kurczuk
28.07.2018 19:10
Grupa Iron Maiden zagrała mecz na stadionie Hutnika Kraków Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Iron Maiden gra w Krakowie nie tylko koncerty. W przerwie między scenicznymi występami Steve Harris postanowił zagrać mecz piłkarski na stadionie Hutnika Kraków. 

27 lipca 2018 roku na krakowskiej Tauron Arenie odbył się polski koncert zespołu Iron Maiden. Występ jest częścią europejskiej trasy grupy Legacy of the Beast World Tour. Legenda heavy metalu wystąpi również w Krakowie 28 lipca. W przerwie pomiędzy koncertami basista Steve Harris postanowił wybrać się na stadion Hutnika Kraków, by rozegrać mecz piłkarski. Jak muzyk sprawdził się na boisku?

Iron Maiden w Krakowie - Steve Harris na stadionie Hutnika Kraków

To, że muzycy są fanami piłki nożnej, nie jest żadnym zaskoczeniem. Na fanpage'u Hutnik Kraków - Nowy Hutnik 2010 pojawiła się seria zdjęć przedstawiająca Harrisa w piłkarskim stroju. Basista pojawił się w Suchych Stawach, spotkał się z działaczami Hutnika, a następnie wybiegł na boisko. Grał w drużynie piłkarskiej Iron Maiden przeciwko zespołowi Can-Pack. Harris poprowadził piłkarzy po zwycięstwo. Iron Maiden wygrała spotkanie. 

Harris został obdarowany przez działaczy Hutnika Kraków gadżetami, w tym kolekcjonerską koszulką drużyny. 

Organizator polskich występów Iron Maiden, Live Nation Polska, postanowił, że w Krakowie odbędą się aż dwa przystanki trasy Legacy of the Beast World Tour. Drugi odbędzie się 28 lipca 2018, też na krakowskiej Tauron Arenie. Gościem specjalnym obu koncertów jest zespół Tremonti.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.