Grupa Philip H. Anselmo & The Illegals zagrała koncert w pizzerii

Joanna Chojnacka
02.04.2019 18:08
Grupa Philip H. Anselmo & The Illegals zagrała koncert w pizzerii Fot. kadr z wideo/Domenico Riso

Fani Phila Anselmo i grupy The Illegals z Australlii mieli okazję zobaczyć zespół grający w niecodziennych warunkach. Ich ostatni koncert odbył się w pizzerii.

Po tragicznej śmierci gitarzysty Pantery, Dimebaga Darrella zespół przestał istnieć. Jednak wokalista grupy Phil Anselmo kontynuuje swoją muzyczną karierę. Muzyk udzielał się już w kapelach takich jak Superjoint Ritual czy Down. Stworzył także formację The Illegals, z którą aktualnie aktywnie koncertuje.

Przeczytaj także

Philip H. Anselmo & The Illegals zagrali w pizzerii 

Philip H. Anselmo & The Illegals zagrali 1 kwietnia 2019 roku darmowy koncert dla swoich fanów z Australii. Muzycy zagrali pełen set wraz z utworami Pantery w pizzerii Frankie's w Sydney. Nie był to primaaprilisowy żart, a fragment koncertu można obejrzeć poniżej dzięki transmisji, którą grupa opublikowała na swoim Facebooku:

Setlista z koncertu:

  1. Mouth for War
  2. Becoming
  3. Use My Third Arm
  4. I’m Broken
  5. This Love
  6. Walk
  7. Fucking Hostile
  8. Hellbound
  9. Domination / Hollow
  10. A New Level

Philip H. Anselmo & The Illegals zagrają koncert w Polsce

Philip Anselmo wraz ze swoim zespołem pojawi się na koncercie w Polsce. Wydarzenie odbędzie się 14 lipca 2019 roku w warszawskiej Progresji. Grupa zaprezentuje polskim fanom set pełen hitów nieistniejącej już Pantery

Sprawdź: >>Koncerty Pantery z hologramem Dimebaga? Phil Anselmo komentuje<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.