05.12.2019 16:54

Grupa Scorpions zapowiedziała nowy album studyjny. To pierwszy materiał z byłym perkusistą Motorhead

Gitarzysta grupy Scorpions, Matthias Jabs zdradził w jednym z ostatnich wywiadów, że muzycy wkrótce wydadzą nowy album, Będzie to 19 płyta gigantów rocka.

Scorpions
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Grupa Scorpions ma już gotowy materiał na swój 19. album. Będzie to pierwszy krążek, na którym usłyszymy byłego perkusistę Motorhead, Mikkey'a Dee. W jednym z ostatnich wywiadów gitarzysta grupy, Matthias Jabs zdradził kilka szczegółów dotyczących planowanego na przyszły rok wydawnictwa.

Scorpions z nowym albumem studyjnym w 2020 roku

Jak donosi członek zespołu, muzycy zaprezentują nowy album już w lipcu po koncercie w Las Vegas. Do tej pory artyści będą skupieni na występach na żywo.

"

Pisaliśmy materiał zanim ruszyliśmy w trasę koncertową tego lata. Mamy około 10 piosenek, ale będziemy musieli jeszcze dopracować materiał po skończeniu trasy, a potem przygotować się do nagrań. "

James Kottak
James Kottak
Przeczytaj także Były perkusista Scorpionsów twierdzi, że wszyscy przedstawiciele prawa powinni być płci męskiej

Artysta zdradził również, że formacja będzie współpracować z Gregiem Fidelmanem, który ma na koncie wkład w płyty Metalliki czy Slipknota.

"

Plan jest taki, że będziemy nagrywać do 1 lipca, w trakcie naszego miesięcznego pobytu w Las Vegas. Potem dokonamy ostatecznych poprawek i zmiksujemy muzykę. Album powinien być gotowy jesienią 2020, a potem znowu ruszymy w trasę. "

Zobacz też: Zenek Martyniuk jest fanem rocka i słucha Metalliki oraz Scorpions

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Scorpions