Grupa Sepultura scoverowała hit wylansowany przez Marilyna Mansona. Jak wypadli muzycy?
26.10.2020 15:11
Grupa Sepultura scoverowała hit wylansowany przez Marilyna Mansona. Jak wypadli muzycy? Fot. Karol Makurat/REPORTER

Zespół Sepultura nagrał przebój "Tainted Love" do brazylijskiego serialu. Najbardziej znane wykonanie utworu należy do Marilyna Mansona.

Brazylijscy metalowcy z Sepultury nagrali ostatnio cover hitu "Tainted Love". Będzie on częścią ścieżki dźwiękowej do serialu "Desalma" czyli "Unsoul". To seria opowiadająca o zjawiskach nadprzyrodzonych.

Sepultura scoverowała hit "Tainted Love"

Utwór "Tainted Love" został wylansowany w 2001 roku przez Marilyna Mansona. Kawałek również powstał na potrzeby ścieżki dźwiękowej. Wówczas chodziło o "Not Another Teen Movie" - "To nie jest kolejna komedia dla kretynów". Chociaż Manson nie jest autorem kompozycji, jego wersję można uznać za najbardziej popularną.

Sepultura scoverowała hit do serialu "Unsoul"

Autorką utworu jest Glorii Jones, a pierwszym zespołem, który rozpowszechnił znany dzisiaj wszystkim fanom Mansona utwór, był duet Soft Cell. Ich wersja "Tainted Love" została wydana w 1981 roku. Dziś kawałek po raz kolejny nabrał świeżości.

Przeczytaj także

Tym razem za sprawą Sepultury. Brazylijscy metalowcy podzielili się w serwisach streamingowych własną wersją hitu. Jak wypadli? Sprawdźcie poniżej:

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.