10.12.2019 14:42

Grupa Slaves odwołała trasę koncertową

Punkowy zespół Slaves nie wystąpi na planowanej trasie koncertowej po Wielkiej Brytanii. Muzycy odwołali zimowe tournee.

Slaves
foto: HOLLANDSE HOOGTE/East News

Slaves to brytyjska kapela założona w 2012 roku, która składa się z dwóch charyzmatycznych członków. Twórczość muzyków najczęściej jest opisywana mianem punku z ostrymi, garażowymi riffami. Polscy fani formacji mogli zobaczyć zespół na żywo w 2017 roku, kiedy to panowie pojawili się na Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą.

Grupa Slaves odwołała trasę koncertową 

W lipcu 2019 roku duet wydał epkę "Velvet Ditch", na której znalazły się 4 utwory. Ponadto muzycy zagrali jako headlinerzy na Truck Festival i ogłosili trasę promującą najnowsze wydawnictwo. Niestety Slaves byli zmuszeni do odwołania tourne po Wielkiej Brytanii.

Slaves wywiad
Slaves wywiad
Przeczytaj także Slaves: Nie mów, że przemysł muzyczny jest do d*py, tylko zmień myślenie [WYWIAD]

Dziewczyna jednego z muzyków, Laurie Vincenta niedawno urodziła muzykowi córeczkę. Okazało się, że w wyniku powikłań po porodzie, kobieta potrzebowała pilnej pomocy medycznej. Vincent oświadczył, że przez ostatnie miesiące Emma codziennie zmagała się z bólami.

"

Mieliśmy nadzieję, że to nie będzie trwały problem, a bóle ustąpią. Wydawało mi się, że sobie poradzimy i trasa się odbędzie. Jednak w tym tygodniu jej stan się gwałtownie pogorszył. Emma jest teraz w ciągłej agonii. "

Dziewczyna Vincenta musi zostać poddana operacji, Muzyk zadeklarował, ze postara się wraz ze Slaves przełożyć wszystkie odwołane koncerty na 2002 roku. Fani w większości zrozumieli decyzję muzyka i wsparli go i jego ukochaną w komentarzach.

Zobacz też: Slaves nie podaje godziny swoich koncertów, bo chce, żeby fani przychodzili punktualnie 

Tagi: Rock News