Grupa The Eagles ogłosiła trasę Hotel California na 2020 rok

10.10.2019 16:48
Grupa The Eagles ogłosiła trasę Hotel California na 2020 rok Fot. kadr z wideo

Legendarna rockowa formacja The Eagles zapowiedziała trasę koncertową na 2020 rok. Muzycy zagrają na tourne album "Hotel California" w całości.

Grupa The Eagles niedawno zagrała serię koncertów w Las Vegas. Muzycy wykonali wówczas ich klasyczny album "Hotel California" w  całości. Okazało się, że ta forma koncertu spodobała się zarówno zespołowi, jak i jego fanom i artyści chcą to powtórzyć. W 2020 roku The Eagles pojawią się w Ameryce Północnej w towarzystwie orkiestry oraz chóru.

The Eagles ruszą w trasę Hotel California w 2020 roku

Podczas trasy Hotel California, na której fani usłyszą album z 1976 roku w całości, The Eagles zagrają z 77 innymi muzykami na scenie. Będzie to specjalna orkiestra oraz 22-osobowy chór. Na razie zespół ogłosił daty obejmujące wyłącznie Amerykę Północną, nie wiadomo czy trasa dotrze również do Europy.

Przeczytaj także

Po śmierci Glenna Freya w 2016 roku grupa The Eagles składa się z Dona Henleya, Joe'a Walsha, Timothy'ego B. Schmita, multiinstrumentalisty Vince'a Gilla oraz syna Glenna - Deacona Freya.

"Hotel California" to trzeci najlepiej sprzedający się amerykański album w historii. Po premierze w 1976 roku znalazł się na szczycie list przebojów i zdobył dwie nagrody Grammy za utwory "New Kid in Town” i "Hotel California". Kilka z kompozycji, które znalazły się na płycie nigdy wcześniej nie doczekały się premiery w wersji live, aż do teraz.

Zobacz też: Swans zagrają koncert w Polsce w 2020 roku 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.