30.04.2019 15:44

Grzegorz Kupczyk nagrał cover hitu Bon Jovi. Wcześniej śpiewał Metallikę

Na stronie fanklubu Turbo pojawił się cover nagrany przez byłego wokalistę zespołu. Grzegorz Kupczyk zaprezentował swoją wersję "Livin' On A Prayer".

Grzegorz Kupczyk
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Obecny lider grupy CETI ma na swoim koncie oryginalny cover grupy Metallica. Wokalista przetłumaczył słowa Jamesa Hetfielda i nagrał utwór w języku polskim. Zdania na temat tej interpretacji podzieliły słuchaczy. Jednak największy hit liderów Wielkiej Czwórki Thrash Metalu to niejedyny cover w wykonaniu Grzegorza Kupczyka, który znajdziemy w sieci.

Najgorszy cover „It’s My Life” zespołu Bon Jovi
Najgorszy cover „It’s My Life” zespołu Bon Jovi
Przeczytaj także Najgorszy cover „It’s My Life” zespołu Bon Jovi

Grzegorz Kupczyk nagrał cover hitu Bon Jovi "Livin' On A Prayer"

Na stronie fanklubu grupy Turbo pojawiło się wideo z 2018 roku. Na nagraniu słyszymy byłego wokalistę grupy, który coveruje hit Bon Jovi. Tym razem artysta zaśpiewał "Livin' On A Prayer". Na basie zagrał Tomasz Targosh, na gitarach akustycznych, pianinie i perkusji Wiesław Wolnik. Utwór został nagrany w poznańskim studiu K&K. Nie wiemy czy tym razem interpretacja muzyków spodobała się słuchaczom bardziej, ponieważ wokalista zablokował możliwość komentowania wideo.

Utwór "Livin' On A Prayer" pochodzi z płyty "Slippery When Wet" z 1986 roku. Kompozycja w 2006 roku dzięki widzom kanału muzycznego VH1 została wybrana numerem 1 rankingu "100 Największych Przebojów lat 80.".

Zobacz też: >>Kat & Roman Kostrzewski i Ceti zagrali w Krakowie<<

Joanna Chojnacka
Tagi: Duperele