01.08.2017 11:51

Guns N' Roses kończy karierę? Partnerka Slasha skomentowała sprawę

Czy to już czas na emeryturę zespołu? Okazuje się, że sytuacja wygląda nieco inaczej...

Guns N' Roses kończy karierę? Partnerka Slasha skomentowała sprawę
foto: Agnieszka „vSpectrum” Jędrzejewska / Antyradio.pl

Na festiwalu Coachella 2016 headlinerem stał się Guns N' Roses, który pojawił się pierwszy raz od wielu lat w składzie Axl Rose, Slash i Duff McKagan. Plotki o powrocie pojawiły się już wcześniej, ale wszystkie doniesienia się potwierdziły, gdy zespół zagrał pierwszy koncert w starym składzie w klubie „Troubadour” w West Hollywood.

Trasa Not In This Lifetime stała się wielkim komercyjnym sukcesem, bowiem bilety rozchodzą się w naprawdę szybkim tempie. Odejście na emeryturę w takim momencie w ogóle się nie opłaca - w końcu panowie dobrze się trzymają i mogą jeszcze zagrać wiele koncertów. Skąd zatem pomysł o zakończeniu kariery?

Wszystko przez reklamę kanadyjskich występów Guns N' Roses:

"

Zbliża się trasa Not In This Lifetime! Nie przegapcie ich legendarnej ostatniej trasy. "

52493_FqQvuWzEENAJDQ4G_29977

Brzmi to dosyć dziwnie, bowiem wiadomo, że zespół zbiera pomysły na nowy album, który miałby stać się następcą „Chinese Democracy z 2008 roku.

Sprawę ostatniej trasy skomentowała dziewczyna Slasha, Meegan Hodges, twierdząc, że sytuacja wygląda zupełnie inaczej:

"

Nie wiemy, o czym oni mówią, sami nie wiedzą, co piszą. To nieprawda, to jakieś szaleństwo. Zastanawiam się, dlaczego zrobili coś takiego i nie znajduję odpowiedzi. "

Jak więc widać fani nie mają czym się przejmować, bo Guns N' Roses prze do przodu i na razie nie myśli o emeryturze. 20 czerwca 2017 roku zespół odwiedził Polskę występując w Gdańsku.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Guns N Roses Axl Rose