Guns N’ Roses kończy płytę

Urszula Drabińska
03.11.2014 14:13
Guns N’ Roses kończy płytę Fot. Ed Vill, CC BY 2.0

Dizzy Reed zdradził, że następczyni „Chinese Democracy” jest już prawie gotowa. Wcale nie jest jednak pewne, że usłyszymy na niej same nowe utwory…

Klawiszowiec Guns N’ Roses podczas jednego z ostatnich wywiadów podzielił się – jego zdaniem – dobrą wiadomością.

Mamy już dużo nagranego materiału, moim zdaniem proces jest na finiszu. W końcu wybierzemy, które piosenki wypuścimy. Właśnie jesteśmy w trakcie tego. Mam nadzieję, że odbędzie się to naprawdę szybko.

Wstrzymajcie się jednak jeszcze z wybuchami radości. O płycie Axl Rose mówi od kilku miesięcy, ale jak na razie nic z tego nie wynika. Chyba nie przyjdzie nam czekać kolejnych 15 lat, jak pomiędzy „The Spaghetti Incident?” (1993) i „Chinese Democracy” (2008)? Muzycy kapeli bardzo się starają, aby tak się nie stało…

Nadchodzi kontynuacja „Chinese Democracy”?

Wiedzą, że nawet 7 lat może wystawić na próbę cierpliwość najbardziej wiernych fanów. W związku z brakiem weny postanowili więc najpierw… odkurzyć nagrania z sesji do ostatniej płyty. Frontman tak w czerwcu 2013 roku opowiadał, czym aktualnie zajmuje się zespół:

Nagraliśmy dużo rzeczy przed premierą „Chinese…”. Popracowaliśmy trochę więcej nad niektórymi i napisaliśmy trochę nowych kawałków. Ale zasadniczo mamy coś, co nazywam drugą częścią „Chinese…”. Mamy już to nagrane.

Po kilku miesiącach Dizzy Reed twierdzi, że są na etapie wyboru numerów na płytę. Też macie wrażenie, że coś ślamazarnie im idzie?

Spokojnie, gdyby przypadkiem proces tworzenia nowej płyty dalej się przedłużał, Axl ma coś w zanadrzu: remix albumu z 2008 roku. Podobno też już jest gotowy…

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.