09.03.2015 16:41

Guns N’ Roses na chwilę w starym składzie!

Slash, Duff McKagan i Gilby Clarke zagrali razem na scenie w Argentynie. Posłuchajcie „Paradise City” i „It’s So Easy” w ich wykonaniu!

Guns N’ Roses na chwilę w starym składzie!
foto: kadr z wideo

Byli muzycy Guns N’ Roses pojawili się wspólnie przed publicznością dwukrotnie, 6 i 7 marca 2015 roku, na koncertach odbywających się w Buenos Aires. Wszystko w ramach trasy Slash Featuring Myles Kennedy & The Conspirators. Posłuchajcie, jak brzmi Guns N’ Roses w takim wydaniu!

Skąd taki niezwykły skład wziął się na jednej scenie? Kapela Duff McKagan’s Loaded oraz Gilby Clarke + Coverheads supportowali Slasha na argentyńskich występach. Tak po prostu! Panowie zatęsknili widocznie za starym repertuarem.

slash fb

Czy możemy w przyszłości liczyć na powrót kapeli w klasycznym składzie? Tego nie wie nikt. Muzycy nie spotkali się nawet podczas wprowadzenia Guns N’ Roses do Rock and Roll Hall of Fame w 2012 roku. Adler, Slash i Duff McKagan zjawili się na ceremonii, podczas gdy Axl Rose i Izzy Stradlin woleli obserwować wszystko na ekranach telewizorów. Ale mamy dla Was pocieszające wiadomości. Dowiedzieliśmy się, że uwaga: Rose to, według kolegów z byłej kapeli, miły gość, wbrew pogłoskom o paskudnym charakterze muzyka...

loadedslashgilbybuenos
Magda Słomka
Tagi: Rock News Slash Guns N Roses Myles Kennedy