12.11.2015 13:56

Guns N’ Roses ogłosi powrót „na dniach”?

Pogłoski o powrocie kapeli w oryginalnym składzie krążą juz od dłuższego czasu dając nadzieję stęsknionym fanom. Tym razem pojawiły się konkrety, ale czy autentyczne?

Guns N’ Roses ogłosi powrót „na dniach”?
foto: materiały prasowe

Muzycy już w marcu 2015 roku pokazali, że tęsknią za dawnymi czasami. Slash, Duff McKagan i Gilby Clarke pojawili się przed publicznością dwukrotnie, 6 i 7 marca 2015 roku, na koncertach odbywających się w Buenos Aires. Wszystko w ramach trasy Slash Featuring Myles Kennedy & The Conspirators.

W maju Slash pokusił się o odważne wyznanie. Według niego powrót Guns N’ Roses byłby „niezłą zabawą”.

Według serwisu „Dish Nation” do powrotu Gunsów w starym składzie może dojść już niebawem – Slash potwierdził, że pogodził się z Axlem Rose’em po sporze trwającym ponad dekadę. Gitarzysta ponoć wstępnie zgodził się na wspólne koncerty w 2016 roku.

Skąd te wieści? Wszystko dzięki „anonimowemu przedstawicielowi środowiska muzycznego”...

"

Slash i Axl zgodzili się poukładać wszystko na nowo i reaktywować się w nowym składzie. Występy na żywo mogą pokazać światu wszystko, co kiedyś mieli oraz dzięki temu zarobią też sporo pieniędzy. (...) Szczegóły powrotu mają pojawić się „na dniach”. Wszyscy spodziewają się ogromnego zainteresowania biletami, ale chłopcy są bardzo skromni i nie wiedzą czego oczekiwać. "

Eksperci w dziedzinie marketingu obliczyli, że zyski dla zespołu, który się reaktywuje, mogą wynieść nawet 100 milionów dolarów.

Według innych źródeł wieloletnia przyjaciółka żony Duffa McKagana, w trakcie pewnej szalonej nocy spędzonej z koleżankami krzyknęła do jednego z fotoreporterów:

"

Guns N’ Roses wracają, sku*wysyny! "

Czy możemy wierzyć tego typu doniesieniom? O tym przekonamy się „na dniach”.

Chcielibyście powrotu Guns N’ Roses w starym składzie?

Magda Słomka
Tagi: Rock News Guns N Roses