Guns N' Roses ruszył z odliczaniem na stronie internetowej. Co to może oznaczać?

Kamil Kacperski
02.05.2018 13:32
Guns N' Roses ruszył z odliczaniem na stronie internetowej. Co to może oznaczać? Fot. Tony Andolfi/Splash News/EAST NEWS

Wytwórnia, do której należy zespół, czyli Universal, uruchomiła niedawno stronę internetową GNR.fm, na której teraz pojawiło się tajemnicze odliczanie. O co może chodzić?

Kilka dni temu w Londynie pojawiły się plakaty przedstawiające czaszki muzyków Guns N' Roses. Co ciekawsze przedstawiały one oryginalny skład zespołu, który fani mieli okazję zobaczyć na okładce ich debiutanckiego albumu „Appetite for Destruction”. Chwilę później ruszyła strona GNR.fm, na której ruszyło tajemnicze odliczanie, które zakończy się w piątek o godzinie 6 rano czasu polskiego. 

Na stronie wita nas komunikat „DESTRUCTION IS COMING”, a w tle widzimy mapę świata z podświetlonymi miastami na terenie całej półkuli - znalazło się miejsce dla m.in. Tokyo, Rio de Janeiro, czy Londynu. Niestety, żadne polskie miasto nie zostało podświetlone. Po kliknięciu odnośnika „TUNE IN”, zostajemy poproszeni o przeniesienie się wersję mobilną serwisu.

Kolejna trasa koncertowa Guns N' Roses?

Wchodząc na GNR.fm przez telefon zostajemy poproszeni o udostępnienie swojej lokalizacji, następnie mamy możliwość wybrania jednej z pięciu czaszek, którymi możemy podzielić się na Facebooku lub Twitterze. Tak wygląda zrzut ekranu przedstawiający czachę Slasha:

foto: Kamil Kacperski/Antyradio.pl Fot. foto: Kamil Kacperski/Antyradio.pl

Biorąc pod uwagę fakt, że w tle podświetlone są różne miasta, a czaszki przedstawiają oryginalny skład zespołu, możemy się spodziewać trasy koncertowej z udziałem Izzy'ego Stradlina i Stevena Adlera, którzy należeli do zespołu w czasach nagrywania „Appetite for Destruction”. Być może panowie pogodzili się z Axlem i resztą kapeli i planują grać swój debiutancki album w całości na żywo? O tym przekonamy się dopiero w piątek 4 maja o godzinie 6 rano.

Guns N' Roses - koncert w Polsce, bilety

W 2018 zespół Guns N’ Roses po raz drugi dotrze do Polski w ramach trasy „Not In This Lifetime Tour”. Po pamiętnym występie 20 czerwca 2017 w Gdańsku Gunsów w składzie ze Slashem i Duffem McKaganem będzie można zobaczyć na koncercie 9 lipca 2018 na Stadionie Śląskim w Chorzowie. 

Organizator ogłosił wykonawców, którzy wystąpią przed twórcami „Sweet Child O’ Mine” i „November Rain” w Polsce. Będą to Volbeat i Tyler Bryant & The Shakedown. Bilety na koncert Guns N’ Roses, Volbeat i Tyler Bryant & The Shakedown dostępne są na eBilet.pl w cenie od 220 zł.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.