09.02.2017 10:56

Guns N' Roses sprzedaje róże na walentynki

Słodkiej dziecinie możesz teraz na 14 lutego podarować róże oraz bilety na koncert ulubionej kapeli. Czy zespół zacznie również sprzedawać spluwy?

Guns N' Roses sprzedaje róże na walentynki
foto: Wayne Drought / Splash News / East News; Caryca Pejnta

Fani czekali długo na to, żeby zobaczyć ponownie razem na scenie Slasha praz Axla Rose'a i w końcu się doczekali. W grudniu 2015 roku Guns N' Roses ogłosił, że powróci w starym składzie podczas festiwalu Coachella 2016. Pierwszy koncert kapeli odbył się 1 kwietnia 2016 w klubie „Troubadour” w West Hollywood. Trasa koncertowa w 2016 roku spotkała się z wielkim entuzjazmem fanów rocka i bilety na koncerty rozchodziły się jak świeże bułeczki.

Wiadomo, że najlepszym prezentem dla muzycznego maniaka jest bilet na koncert, a co jeśli ktoś chce być naprawdę romantyczny? Guns N' Roses ma również na to sposób. Na stronie 1800 Flowers można zakupić bukiet składający się z 12 lub 24 czerwonych róż na walentynki. Co więcej do przesyłki będą dodane bilety na koncert w USA czy Kanadzie w ramach letniej trasy koncertowej.

Zobaczcie, jak wygląda ta przesyłka:

Taki pomysł na walentynkowy prezent to ciekawa propozycja dla tych, którzy mają dosyć już czerwonych pluszowych serduszek i kubków ze zdjęciem drugiej połówki. Trzeba tylko mieć odpowiednią ilość gotówki, bo jak wiadomo na zakup biletów zawsze trzeba trochę rzucić groszem.

Cena takiego prezentu to 56,99 za 12 róż oraz 76,99 dolarów za 24 róże. Jak widać PR-owcy się postarali, żeby zachęcić fanów do kupna biletów na koncerty Guns N' Roses. Tymczasem trasa Not In This Lifetime sprzedała w 2016 roku prawie 2 miliony biletów i zapewne w 2017 roku nie będzie gorzej. 

Jak oceniacie pomysł sprzedawania czerwonych róż z biletami na koncert?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Guns N Roses