Guns N' Roses udostępnił wcześniej niepublikowaną wersję „November Rain”

Aleksandra Degórska
28.06.2018 16:39
Guns N' Roses udostępnił wcześniej niepublikowaną wersję „November Rain” Fot. Wayne Drought / Splash News/EAST NEWS

Posłuchajcie, jak utwór Guns N' Roses prezentuje się przy akompaniamencie samego fortepianu.

„Appetite For Destruction” po raz pierwszy został wydany 21 lipca 1987. Na krążek trafiły takie przeboje jak „Sweet Child O’ Mine”, „Welcome To The Jungle”, „Nightrain” czy „Paradise City”. Do dziś album jest najlepiej sprzedającym się debiutem w USA, a na całym świecie zakupiono ponad 30 milionów egzemplarzy.

Guns N' Roses postanowił podarować fanom prezent w postaci rozszerzonego wydania debiutanckiej płyty. Na „Appetite For Destruction: Locked N’ Loaded Edition”, który pojawi się 29 czerwca 2018, ukażą się dwie robocze wersje wielkiego hitu „November Rain”, który oryginalnie był przewidziany jako ballada na albumie.

Wcześniej niepublikowana wersja „November Rain”

Posłuchajcie zatem, jak „November Rain” brzmi w wersji z 1986 roku przy samym akompaniamencie pianina:

„Appetite For Destruction: Locked N’ Loaded Edition” będzie dostępne w kilku formatach. Na nową wersję kultowego albumu trafią m.in.: nowy master z oryginalnych taśm analogowych, 12 zremasterowanych utworów pochodzących z EP-ek i B-side’ów, 25 niewydanych wcześniej demo z sesji nagraniowej Sound City z 1986 roku, kilka niewydanych utworów z sesji stworzonych pod okiem producenta Mike’a Clinka - w tym „Shadow of Your Love” nagrane miesiąc przed właściwymi sesjami do albumu oraz „Move to the City” (akustyczna wersja z 1998 roku).

W ramach tego wydawnictwa ukaże się płyta Blu-ray, na której, poza wcześniej niepublikowanym klipem do „It’s So Easy”, będzie można obejrzeć odnowione wersje kultowych klipów między innymi do „Welcome To The Jungle”, „Paradise City”, „Patience” i dwie wersje „Sweet Child O’ Mine”.

Zobaczcie, jak prezentuje się to wydawnictwo:

Guns N' Roses na koncercie w Polsce w 2018

Zespół pojawi się niebawem w Polsce. Koncert Guns N' Roses odbędzie się 9 lipca 2018 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Bilety od 220 złotych znajdziecie na ebilet.pl.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.