08.02.2016 11:40

Guns N' Roses wita w Taco Bell

Utwór „Welcome to the Jungle” został wykorzystany w nowej reklamie ulubionej sieci restauracji Axla Rose'a.

Guns N' Roses wita w Taco Bell
foto: kadr z wideo + Bóg Pejnta

Nie wiemy, czy po kilku pojedynczych występach w (częściowo) oryginalnym składzie Guns N' Roses ruszy w dalszą trasę. Nie znamy szczegółów jego nowego teledysku, ani nie możemy mieć pewności, że usłyszymy jeszcze kiedykolwiek nowy studyjny materiał grupy. Jedyne, czego możemy być pewni, to że Axl Rose kocha Taco Bell - oficjalnie nam to potwierdził.

Teraz możemy zobaczyć kolejny owoc tej szczęśliwej, odwzajemnionej miłości. Jeden z największych przebojów twórców „Appetite for Destruction” został użyty w spocie reklamującym najnowszy wynalazek specjalistów od meksykańko-teksańskiej kuchni. W Polsce możemy na razie o nim tylko pomarzyć - a wierząc opisowi, jest o czym...

Nowe danie nazywa się Quesalupa i było testowane przez ostatni rok w 36 lokalach sieci w stanie Ohio. W klasycznej smażonej muszli taco znajdziemy ostry ser Monterey Jack z dodatkiem pieprzu i ziół. Taco Bell przewiduje w swoim spocie emitowanym w trakcie Super Bowl, że nowa pozycja w ich menu „przebije wszystko”: od Tindera, przez drony, aż po obcych (co potwierdził nasz ulubiony specjalista od kosmitów ze znanego mema).

Przekonajcie się na własne oczy:

„Welcome to the Jungle” jest notorycznie wykorzystywany podczas imprez sportowych (w tym Super Bowl), pojawił się też w wielu filmach, m.in. w „Puli śmierci” z Clintem Eastwoodem, „Liberatorze” ze Stevenem Seagalem czy animacji „Megamocny”.

Tymczasem Axl Rose, Slash i Duff McKagan (wciąż nie wiemy dokładnie, kto dołączy do nich na tegorocznych występach) zapowiedzieli kolejny koncert. 19 kwietnia 2016 roku, między dwiema imprezami w ramach festiwalu Coachella, Guns N' Roses wystąpi w Meksyku. W sam raz na porcję nowego dania Taco Bell - przypadek? Nie sądzimy.

Zjedlibyście taką Quesalupę?

Jakub Gańko
Tagi: Duperele Guns N Roses