Guns N' Roses wystąpią w Polsce! Legendarny zespół ogłosił koncert

06.04.2021 10:31
Guns N' Roses wystąpią w Polsce! Legendarny zespół ogłosił koncert Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

"Gunsi" powracają do naszego kraju! Zespół ogłosił letnią trasę koncertową i zapowiedział, że pojawi się w Warszawie w czerwcu 2022 roku. Znamy szczegóły imprezy. 

Guns N' Roses zagrają koncert w Polsce

Guns N' Roses powrócą do Polski w 2022 roku, by zagrać na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Tego wieczoru na scenie pojawi się także zdobywca nagrody Grammy, amerykański artysta Gary Clark Jr. 

Polecamy

Panowie z Guns N' Roses pojawią się w Warszawie już 20 czerwca 2022 roku. Tak jak wspomnieliśmy, ich supportem będzie Gary Clark Jr. Poniżej możecie zobaczyć plakat promujący imprezę:

Zespół Guns N' Roses wystąpi w składzie: Axl Rose (wokal, fortepian), Duff McKagan (bas), Slash (gitara prowadząca), Dizzy Reed (klawisze), Richard Fortus (gitara rytmiczna), Frank Ferrer (perkusja) i Melissa Reese (klawisze).

Na razie nie wiemy, ile będą kosztować bilety. Wiemy natomiast, że przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpoczyna się w środę, 7 kwietnia o 10:00 i potrwa do piątku, 9 kwietnia do 9:00. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpoczyna się w czwartek, 8 kwietnia o 10:00 i potrwa do piątku, 9 kwietnia do 10:00. Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w piątek, 9 kwietnia o 10:00.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.