25.11.2015 12:30

Guns N' Roses z własnym jednorękim bandytą

Na 21 stycznia 2016 roku zaplanowano premierę wirtualnego automatu do gry z motywami Guns N’ Roses. Zdaje się, że widnieje w nim pewna przesłanka odnośnie ewentualnego powrotu grupy...

Guns N' Roses z własnym jednorękim bandytą
foto: kadr z wideo

Jednoręki bandyta przygotowywany jest przez firmę NetEnt uznawaną za lidera tej branży. Został oficjalnie zapowiedziany przez jej prezesa, Pera Erikssona. Gra będzie dostępna przez internet.

W trakcie zabawy usłyszymy takie przeboje jak „Welcome to the Jungle”, „Sweet Child O’Mine”, „Paradise City”, „November Rain” i „Chinese Democracy”. Gra zaoferuje różne tryby rozgrywki, co prezentuje poniższe wideo:

Główny tryb będzie wymagał ułożenia symboli związanych z „Appetite for Destruction” w kształt krzyża z debiutu Gunsów. Zwiastun zdradza też wiele innych niuansów rozgrywki, które z pewnością docenią amatorzy takich rozrywek, naszą uwagę szczególnie przykuło jednak co innego...

Pierwsza płyta Guns N’ Roses została zarejestrowana w uznawanym dziś za klasyczny składzie: Axl Rose, Slash, Duff McKagan, Izzy Stradlin i Steven Adler. Nie sposób jednak nie zauważyć, że w grze pojawia się tylko pierwszych trzech muzyków. Czy to kolejny trop w sprawie domniemanego powrotu grupy? Ostatnimi czasy mówiło się właśnie o takiej konfiguracji personalnej nowego składu.

Plotki o reaktywacji krążą od czasu, gdy Axl i Slash zakopali topór wojenny po blisko 20 latach waśni. Od razu pojawiły się nadzieje na występy oryginalnego składu Guns N’ Roses w 2016 roku, rozwiał je jednak australijski promotor. Informacje o powrocie przekazywała też w dość oryginalny sposób przyjaciółka żony Duffa McKagana.

Po odejściu DJ-a Ashby i Bumblefoota aż się prosi o powrót dawnych muzyków grupy. Czy będą to Slash i Duff McKagan? Właśnie dostaliśmy kolejną informację, która sugerowałaby taki obrót spraw.

Jak Wam się podoba gunsowy jednoręki bandyta?

Jakub Gańko
Tagi: Rock News Guns N Roses