Guns N' Roses zagrał "nowy" utwór. To zapowiedź nadchodzącej płyty?

04.08.2021 14:48
Guns N' Roses Fot. shutterstock.com

Zespół Guns N' Roses zaprezentował na koncercie utwór, który jest przeróbką niewydanej wcześniej piosenki. Czy to oznacza, że kapela przymierza się do wydania nowego wydawnictwa?

Guns N' Roses cały czas wspomina, że pracuje nad nowym albumem, ale jak dotąd nie poznaliśmy żadnego oficjalnego singla, ani szczegółów nadchodzącego wydawnictwa. Cierpliwość fanów powoli się kończy, bo wraz z powrotem klasycznego składu Guns N' Roses od razu odrodziły się marzenia o nowej płycie. Niespodziewanie zespół wykonał "nowy" utwór podczas koncertu w Bostonie. Piszemy "nowy", bo jest to przerobiona wersja piosenki "Silkworms" z 2001 roku. Czy jest szansa na to, że kawałek trafi na nową płytę?

Polecamy

Guns N' Roses zagrał "nowy" utwór. To zapowiedź nadchodzącej płyty?

Pod koniec lipca 2021 Guns N' Roses wrócił do koncertowania po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej wzrostem liczby zakażeń koronawirusem. Fani na koncercie w Bostonie usłyszeli kawałek zatytułowany "Absurd", który jest nową wersją "Sillworms". Utwór był grany wcześniej kilka razy na koncertach w ramach trasy promującej krążek "Chinese Democracy". Posłuchajcie, jak prezentuje się ta piosenka:

Guns N' Roses zagra w Polsce w 2022 roku na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Koncert odbędzie się 20 czerwca 2022, a jako support wystąpi Gary Clark Jr.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.