Gwar otworzył bar!

Magda Słomka
16.01.2015 14:55
Gwar otworzył bar! Fot. Mark Coatsworth, CC BY-SA 3.0

Kontrowersyjny zespół postanowił spełnić marzenia nieżyjącego już wokalisty i podjął decyzję o rozkręceniu niezwykłej restauracji. Jak się nazywa?

A jak myśleliście? Oczywiście GWARbar! Członkowie zespołu oddali w ten sposób hołd zmarłemu koledze, Oderusowi Urungusowi, czyli Dave'owi Brockiemu. W obscenicznym stylu napić możecie się na 217 W. Clay Street w Richmond. Lokal został otwarty 31 grudnia 2014 roku. A co tam zjecie? Jak określają to sami twórcy baru, będzie to „intergalaktyczne śmieciowe jedzenie”.

Lider zespołu i pomysłodawca całego przedsięwzięcia niestety nie doczekał momentu, o którym marzył. Rolę prowadzącego restaurację objął gitarzysta Gwar, Michael Derks czyli Balsac the Jawa of Death. Co powiedział o menu GWARbaru?

Rzecz, która najbardziej zaskoczy gości restauracji, to właśnie nasze cholernie dobre jedzenie. Szef kuchni, Jeremy Dutra (perkusista Richmond’s own US Bastards) podjął się zrealizowania mojej wizji, czyli stworzenia pysznego rockowego śmieciowego jedzenia! Za pomocą takich potraw, jak nasze Scumdogs (domowo przyrządzone kiełbaski) czy McDuckets (kaczka, kurczak, ser i trufle) zamieniamy wasze grzeszne przyjemności w arcydzieła kulinarne!

menu okk

A tak wygląda proces tworzenia Scumdoga w GWARbarze...

gwar bar 4

Pewnie zastanawiacie się jak to wszystko będzie wyglądać... Czy ściany będą oblepione makaronem lub surowym mięsem? Atmosfera w restauracji balansuje ponoć między pięknem a brutalnością będącą znakiem towarowym kapeli. Za projekt wnętrza odpowiada Barry Griffin.

Gratką dla fanów zespołu będzie możliwość nabycia Gwar tiki mug, czyli wyjątkowego kubka stworzonego przez Holden Westland of California’s Tiki Farm – największej firmy na świecie produkującej kubki przedstawiające mitycznego pierwszego człowieka w stylu rzeźbionych posągów.

foto Killshot Photography

GWARbar ma nawet swój okrzyk!

Cause we are GWAR,
And we'll go far.
We've got guitars.
We'll trash your bar!
GWAR
GWAR
GWAR GWAR GWAR GWAR!

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.