16.05.2017 14:11

Gwiazda „Stranger Things” w coverach Guns N' Roses i New Order

14-letni Finn Wolfhard wykonał na imprezie Strange '80s covery utworów „Sweet Child O’ Mine” i „Age of Consent”.

Gwiazda „Stranger Things” w coverach Guns N' Roses i New Order
foto: kadr z wideo

O muzycznych ciągotach młodego aktora, który w hitowym serialu Netfliksa wcielił się w postać Mike'a Wheelera, wiemy nie od dziś. Wolfhard dzielił się z nami już m.in. swoim podejściem do „Lithium” Nirvany. Tym razem jednak mowa o znacznie poważniejszym występie...

15 maja 2017 roku w Fonda Theatre w Los Angeles odbyła się charytatywna impreza Strange 80’s, na której nie zabrakło gwiazd i niecodziennych coverów. Jednym z takich momentów wieczoru był występ Finna Wolfharda, który wziął na warsztat klasyczne kompozycje Guns N' Roses i New Order.

Obejrzyjcie nagrania z tego wieczoru:

Na tej samej imprezie wystąpili też m.in. Corey Taylor ze Slipknota i Stone Sour oraz Scott Ian z Anthrax. Panowie wykonali razem kawałek „Let's Go Crazy” i „1999” Prince'a oraz „Electric Eye” Judas Priest. W Fonda Theatre byli również obecni muzycy Tenacious D, Velvet Revolver i Steel Panther.

Poniżej znajdziecie nagrania z występu Taylora i Iana:

Tymczasem na Halloween 2017 roku Finn Wolfhard powróci na nasze wszystkie domowe ekrany w drugim sezonie „Stranger Things” - tym razem nawiązującym bardziej do konwencji horroru. Młody aktor pojawi się też w pełnoprawnym reprezentancie tego gatunku, remake'u „Tego” na podstawie książki Stephena Kinga.

Jak Wam się podobają covery Finna Wolfharda?

Jakub Gańko
Tagi: Rock News New Order Guns N Roses Stranger Things