21.09.2020 11:19

Gwiazda disco polo udawała Ozzy'ego Osbourne'a w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jurorzy bili brawa na stojąco

Czadoman udawał Ozzy'ego w ostatnim odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jurorzy byli zachwyceni metamorfozą gwiazdy disco polo.

Ozzy Osobourne
foto: Splash News/EAST NEWS

To co dziwne i niezrozumiałe przyciąga. Tak właśnie można opisać fenomen programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym znane osobistości udają gwiazdy muzyki. Sam pomysł jest dosyć dziwny, patrząc też na charakteryzację niektórych osób można mieć potem koszmary nocne. W ostatnich odcinku programu gwiazda disco polo, Czadoman, musiała wcielić się w Księcia Ciemności. Jak wypadł cover "Mam, I'm coming home".

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13: Gwiazda disco polo udawała Ozzy'ego Osbourne'a. Jurorzy bili brawa na stojąco

Czadoman jest jednym z faworytów programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a jego cover Ozzy'ego został nagrodzony owacjami na stojąco. Trzeba przyznać, że uczestnik świetnie podrobił charakterystyczną barwę głosu wokalisty Black Sabbath oraz jego manierę na scenie. Zresztą przekonajcie się sami!

James Hetfield
James Hetfield
Przeczytaj także James Hetfield w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". "Podobne jak rower do tira"

Jak oceniasz Czadomana jako Ozzy'ego?

W poprzednim odcinku Czadoman udawał Felicjana Andrzejczaka, zaśpiewał "Jolka, Jolka pamiętasz" i również zachwycił jurorów swoim występem. Może powinien porzucić disco polo na rzecz bardziej rockowych brzmień?

Zobacz także: Marcel Sabat jako Ozzy Osbourne i Mariusz Ostrowski jako Roger Waters w Twoja twarz brzmi znajomo

Tagi: Rock News Ozzy Osbourne Twoja Twarz Brzmi Znajomo