Gwiazda muzyki wystąpi przed finałem Ligi Mistrzów UEFA

Maciej Koprowicz
08.05.2018 15:09
Gwiazda muzyki wystąpi przed finałem Ligi Mistrzów UEFA Fot. pixathlon / pixxmixx/REPORTER/EAST NEWS

W finale Ligi Mistrzów 2017/2018 w Kijowie zagrają Real Madryt i Liverpool FC. Zmagania piłkarzy tradycyjnie poprzedzi część artystyczna.

Rozgrywki piłkarskiej Ligi Mistrzów UEFA w tym sezonie wkraczają w decydującą fazę. Do rozegrania pozostał jeszcze tylko jeden mecz – wielki finał. Zmierzą się w nim ekipy broniącego tytułu Realu Madryt, który w półfinale pokonał Bayern Monachium, oraz Liverpoolu, który wyeliminował AS Roma.

Jak zawsze, finał poprzedzony będzie uroczystym otwarciem. Tradycją stał się już występ gwiazdy muzyki przed każdym meczem finałowym. W tym roku Europejska Federacja Piłkarska (UEFA) i sponsor Ligi Mistrzów, Pepsi powierzyły to zadanie Dui Lipie.

Dua Lipa zaśpiewa przed finałem Ligi Mistrzów

Wokalistka skomentowała wyróżnienie:

Jestem zaszczycona, będąc zaproszona przez UEFA i Pepsi do występu na ceremonii otwarcia finału UEFA Champions League. Taka okazja zdarza się raz w życiu. Nie mogę się doczekać, by stanąć przed fanami i być częścią tak ekscytującego wydarzenia. Zamierzam zrobić niezapomniane show.

Dua Lipa to 23-letnia brytyjska wokalistka. Urodziła się w Londynie, ale pochodzi z albańskiej rodziny z Kosowa. Popularność zyskała jako nastolatka, za sprawą coverów znanych utworów, które publikowała na YouTube. W 2015 ukazał się jej debiutancki singiel, „Be The One”. Dwa lata później Dua wydała swój pierwszy album, zatytułowany „Dua Lipa”. Pochodzące z niego single „New Rules” i „IDGAF” stały się wielkimi przebojami.

Finał Ligi Mistrzów – gdzie oglądać transmisję?

Finał Champions League 2017/2018 rozegrany zostanie 26 maja 2018 na Stadionie Olimpijskim w Kijowie. Początek spotkania Real-Liverpool o godzinie 20:45 czasu polskiego. Mecz będzie można oglądać w Canal+, TVP 1 i na sport.tvp.pl.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.