19.08.2019 14:34

Gwiazda serialu "Stranger Things" zaprezentowała dwa debiutanckie utwory

Maya Hawke, jedna z gwiazd "Stranger Things" spróbowała swoich sił w przemyśle muzycznym. Posłuchaj jej dwóch premierowych kompozycji.

Maya Hawke
foto: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Śpiewający aktorzy znanych seriali to nic nowego. Tytułowy Dr House czyli Hugh Laurie ma na koncie między innymi świetną bluesową płytę "Let Them Talk". Z kolei Iwan Rheon znany z serialu "Gra o Tron" i "Misfits" swoją pierwszą epkę zrealizował w 2010 roku. Własnych sił w przemyśle muzycznym próbowali także znani aktorzy filmowi jak Ryan Gosling czy Robert Downey Jr.

Stranger Things: Maya Hawke nagrała dwa utwory

Tym razem swoją twórczość muzyczną zaprezentowała Maya Hawke, córka Umy Thurman i Ethana Hawke. 21-latka wcieliła się w rolę Robin Buckley w bijącym rekordy popularności serialu "Stranger Things".

Maya Hawke
Maya Hawke
Przeczytaj także "Stranger Things" - Maya Hawke opowiedziała o pierwszej lesbijskiej postaci w serialu

Dziewczyna opublikowała w sieci dwa premierowe utwory. "To Love a Boy" oraz "Stay Open" to kompozycje zapowiadające jej pełnometrażowy album studyjny. Hawke odpowiada za teksty obu utworów, muzykę skomponował Jesse Harris, który ma na koncie między innymi nagrodę Grammy i współpracę z Norą Jones. Muzyka aktorki "Stranger Things" jest dostępna za pośrednictwem serwisów streamingowych takich jak Spotify czy iTunes.

Zobacz też: Jedenastka przejdzie na stronę zła? Nowa teoria dotycząca "Stranger Things 4" 

Tagi: Rock News Stranger Things