11.02.2015 17:57

Gwiazdorska rzeź w klipie Shredhead

Chcielibyście żeby w Waszym teledysku wystąpili James Hetfield, Ozzy Osbourne, Dave Mustaine, Ronnie James Dio i wielu innych? Zobaczcie animowane wideo „Walk with the Dead”!

Gwiazdorska rzeź w klipie Shredhead
foto: kadr z wideo

Bohaterowie najnowszego teledysku Shredhead to kreskówkowe rozrabiaki, rozwalające wszystko, co tylko napotkają na drodze. Może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że postacie z kreskówki to muzycy takich zespołów jak Metallica, Immortal czy Pantera wyglądający, jakby uciekli z planu serialu „Southpark”. Do tego Edward Nożycoręki, Grumpy Cat, jakieś dziwne ciastka i Arnold Schwarzenegger.

Tu dzieje się wszystko... Kościoły płoną, krzyże się odwracają, czołgi nadciągają, muzycy grillują głowy swoich kumpli, Ozzy Osbourne zostaje porwany przez nietoperza, a Nergal przyciąga zombie i tak dalej... Tego się nie da opisać, to trzeba po prostu zobaczyć! I to nie raz!

Robi wrażenie? Utwór wykonuje izraelski zespół Shredhead. Kawałek pochodzi z drugiego studyjnego albumu kapeli zatytułowanego „Death Is Righteous”, który ukazał się w styczniu 2015 roku. Za miks i mastering odpowiadał Tue Madsena, który w przeszłości był odpowiedzialny za krążki takich zespołów jak Suicide Silence, The Haunted, Aborted czy Sick Of It All.

Grupa Shredhead będzie wspierać zespoły Vader i Hate w czasie trasy „Blitz! Europe In Fire 2015”. Chcielibyście zobaczyć pomysłowych muzyków na żywo?

Magda Słomka
Tagi: Rock News Shredhead