Gwiazdy „Z archiwum X" razem na scenie

Robert Skowronski
14.05.2015 12:23
Gwiazdy „Z archiwum X" razem na scenie Fot. AFP/East News

Po wydaniu swojej folk-rockowej płyty „Hell or Highwater", David Duchovny zagrał koncert w Nowym Jorku. Na scenie dołączyła do niego m.in. agentka Scully, czyli aktorka Gillian Anderson.

Występ odbył się w Cutting Room, gdzie gwiazdor serialu „Z archiwum X" i „Californication" wraz z zespołem odegrał materiał z debiutanckiego albumu. Podczas bisów widzowie mogli zobaczyć kilka muzycznych, i nie tylko, niespodzianek.

Była serialowa partnerka aktora połączyła z nim siły w coverze „Helpless" z repertuaru Neila Younga. David Duchovny i Gillian Anderson po zakończeniu piosenki wylądowali w swoich ramionach w długim uścisku, który zakończył się niewinnym pocałunkiem.

Na scenie pojawiła się też inna koleżanka aktora z serialowego planu, tym razem z „Californication". W tytułowym utworze z „Hell or Highwater" zaśpiewała Madeleine Martin, wcielająca się w telewizyjnej produkcji w córkę Hanka Moody'ego granego przez Duchovny'ego. Wszyscy razem pojawili się później na deskach estrady przy dźwiękach funkującego „Thank You" Sly & the Family Stone.

To nie ostatni raz kiedy będziemy mogli oglądać wspólnie Duchovny'ego i Gillian Anderson. Aktorski duet pojawi się na telewizyjnych ekranach z powracającym po 13 latach „Z archiwum X". Nowe odcinki serialu mają trafić na antenę stacji Fox w styczniu 2016 roku. Za całość będzie odpowiadał twórca oryginalnych serii, Chris Carter.

Byliście fanami „Z archiwum X" w latach 90.?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.