13.02.2015 13:25

Gwiazdy pop i koszulki w metalowym stylu [GALERIA]

Na razie co prawda tylko na koszulkach, ale to i tak robi wrażenie! Zobaczcie, jak wyglądałyby t-shirty Celine Dion, Beyonce i nie tylko, w wersji metalowej!

Gwiazdy pop i koszulki w metalowym stylu [GALERIA]
foto: soft-metal.com

Pewien szalony projektant z dysortografią postanowił przenieść na materiał swoją słabość do muzyki pop, uwzględniając także miłość do brutalnego black metalu. Umieścił na koszulkach nazwiska i pseudonimy gwiazd, których nie spodziewalibyśmy się zobaczyć w takim wydaniu. Są to t-shirty, których nie powstydziłby się żaden metalowiec. Te koszulki wyglądają dokładnie tak, jak asortyment koncertowego sklepiku każdego szanującego się metalowego zespołu

Zobaczcie, jak wyglądałyby t-shirty Barbry Streisand (nie „Barbery”), Phila Collinsa, Toma Jonesa, Celine Dion i Justina Biebera (nie „Beibera”) w piekielnej wersji!

Koordynatorem całego projektu jest David Ward, który nazwał swoją serię koszulek jako „söft-metal”.

"

Umieszczenie Twojej nazwy w nagłówku? To jest dopiero pomysł! Ci kreatywni artyści wcielający w życie mój pomysł, czyli „söft-metal”, stworzyli grafiki, jakich nie powstydziłby się żaden fan Megadeth. Tylko, że zamiast oczywistych zespołów, na koszulkach znalazły się nazwiska artystów jak Justin Beieber, Celine Dion i ABBA. "

Skąd Ward wziął pomysł na takie przedsięwzięcie?

"

Wszystko spowodowało połączenie mojego blackmetalowego serca z uwielbieniem do lekkich hitów. "

Koszulki możecie kupić na tej stronie internetowej. Każda z nich kosztuje 30 dolarów.

Ciekawe jaka była mina Celine, kiedy w trakcie porannego surfowania po Internecie, piosenkarka natknęła się na te obrazki... Myślicie, że z radości zaśpiewała tak, jak poniżej? :)

Którą koszulkę chcielibyście mieć najbardziej?

Magda Słomka
Tagi: Duperele