Gwiazdy pop i koszulki w metalowym stylu [GALERIA]

Magda Słomka
13.02.2015 13:25
Gwiazdy pop i koszulki w metalowym stylu [GALERIA] Fot. soft-metal.com

Na razie co prawda tylko na koszulkach, ale to i tak robi wrażenie! Zobaczcie, jak wyglądałyby t-shirty Celine Dion, Beyonce i nie tylko, w wersji metalowej!

Pewien szalony projektant z dysortografią postanowił przenieść na materiał swoją słabość do muzyki pop, uwzględniając także miłość do brutalnego black metalu. Umieścił na koszulkach nazwiska i pseudonimy gwiazd, których nie spodziewalibyśmy się zobaczyć w takim wydaniu. Są to t-shirty, których nie powstydziłby się żaden metalowiec. Te koszulki wyglądają dokładnie tak, jak asortyment koncertowego sklepiku każdego szanującego się metalowego zespołu

Zobaczcie, jak wyglądałyby t-shirty Barbry Streisand (nie „Barbery”), Phila Collinsa, Toma Jonesa, Celine Dion i Justina Biebera (nie „Beibera”) w piekielnej wersji!

Koordynatorem całego projektu jest David Ward, który nazwał swoją serię koszulek jako „söft-metal”.

Umieszczenie Twojej nazwy w nagłówku? To jest dopiero pomysł! Ci kreatywni artyści wcielający w życie mój pomysł, czyli „söft-metal”, stworzyli grafiki, jakich nie powstydziłby się żaden fan Megadeth. Tylko, że zamiast oczywistych zespołów, na koszulkach znalazły się nazwiska artystów jak Justin Beieber, Celine Dion i ABBA.

Skąd Ward wziął pomysł na takie przedsięwzięcie?

Wszystko spowodowało połączenie mojego blackmetalowego serca z uwielbieniem do lekkich hitów.

Koszulki możecie kupić na tej stronie internetowej. Każda z nich kosztuje 30 dolarów.

Ciekawe jaka była mina Celine, kiedy w trakcie porannego surfowania po Internecie, piosenkarka natknęła się na te obrazki... Myślicie, że z radości zaśpiewała tak, jak poniżej? :)

Którą koszulkę chcielibyście mieć najbardziej?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.