19.03.2015 13:07

Gwiazdy rocka grają na ślimakach

Ślimaki nie tylko ślizgają się po ziemi, zostawiają śluz i nadają się do jedzenia. Można też grać na nich solówki! Zobaczcie, jak robi to Slash, James Hetfield, Dave Grohl i inni!

Gwiazdy rocka grają na ślimakach
foto: slugsolos.tumblr.com

Ślimak jaki jest, każdy widzi. To taka mała zwiotczała sierota. Kiedy pada deszcz, wydobywa się z otchłani w swojej obślizgłej czarnej formie, a jedyne co robią ludzie, to depczą i posypują go solą. I jeszcze nazywają go mięczakiem. To nie jego wina, że jest powolny, mokry i obleśny. Widzieliście kiedyś ślimaka, który dostał ten cholerny ser na pierogi? Obiecanki...

To krótkie wprowadzenie miało udowodnić, że ślimaki zasługują na to, by chociaż przez chwilę być gwiazdami rocka. To za całą tą niepewność i chwile zwątpienia w człowieczeństwo. Obejrzyjcie, jak prezentują się ślimaki, które kochają rocka i gwiazdy sceny (niekoniecznie z wzajemnością).

Autorem zdjęć przerobionych tak, by wyglądały jakby gwiazdy w tej danej sekundzie orientowały się, że zamiast instrumentu trzymają obślizgłego ślimaka, jest Michael M. Kim jest ten geniusz pochodzący z Glasgow?

"

Prawdziwy ludzki idiota. Piszę, rysuję, tworzę złe rzeczy w Photoshopie i jem biszkopty. "

Do twarzy muzykom z lepkimi potworami?

Magda Słomka
Tagi: Duperele Slash Bruce Springsteen Dave Grohl James Hetfield Dave Mustaine Angus Young