HBO udostępnił zwiastun dokumentu o molestowanych przez Michaela Jacksona chłopcach

Joanna Chojnacka
20.02.2019 16:28
HBO udostępnił zwiastun dokumentu o molestowanych przez Michaela Jacksona chłopcach Fot. kadr z wideo/HBO

W sieci pojawił się zwiastun budzącego duże kontrowersje filmu przedstawiającego historię molestowanych przez Michaela Jacksona chłopców.

"Leaving Neverland" to dwuczęściowy film dokumentalny przedstawiający historię dwóch młodych chłopców - Jamesa Safechucka i Wade'a Robsona, którzy w dzieciństwie przyjaźnili się z Michaelem Jacksonem. Artysta nawiązał z nimi bliski kontakt w czasach swojej największej kariery. Zapraszał ich do domu i spędzał z nimi bardzo dużo czasu. Gdy mężczyźni osiągnęli 36 i 40 lat zdecydowali się opowiedzieć o ich relacji z muzykiem. W filmie wzięli udział również ich bliscy. 

Przeczytaj także

Pierwszy zwiastun dokumentu "Leaving Neverland"

Film wyreżyserowany przez Dana Reeda wzbudził ogromne kontrowersje na Festiwalu Filmowym w Sundance ze względu na rozwinięty wątek rzekomego molestowania chłopców przez Jacksona. HBO opublikowało pierwszy zwiastun dokumentu, w którym słyszymy, jak jeden z mężczyzn mówi łamiącym się głosem:

Chcę być w stanie mówić prawdę tak głośno, jak kiedyś musiałem opowiadać kłamstwa.

Zobacz też: >>Netflix opublikował zwiastun biografii "The Dirt" Motley Crue<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.