Hakerzy uśmiercili Britney Spears na Twitterze Sony i Boba Dylana

Aleksandra Degórska
27.12.2016 11:30
Hakerzy uśmiercili Britney Spears na Twitterze Sony i Boba Dylana Fot. Sthanlee Mirador / Sipa USA / East News; Caryca Pejnta

Informacja o tym, że wokalistka zginęła w wypadku samochodowym pojawiła się na oficjalnych kontach na Twitterze wytwórni oraz artysty w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia.

Ktoś naprawdę ma kiepskie poczucie humoru. 2016 jest bardzo smutnym rokiem w historii muzyki, bowiem odeszło sporo słynnych muzyków oraz aktorów, chociażby w tegoroczne święta zmarł Rick Parftt ze Status Quo, w katastrofie lotniczej zginął Chór Aleksandrowa, zaś w Boże Narodzenie odszedł George Michael.  

Natomiast 26 grudnia 2016 roku na oficjalnych kontach na Twitterze wytwórni Sony oraz Boba Dylana pojawiła się informacja dotycząca śmierci gwiazdy pop - Britney Spears. Podano informację, że wokalistka zginęła w wypadku samochodowym.

20086

Było to dosyć podejrzane, że właściwie tylko Bob Dylan zareagował na śmierć piosenkarki, a nie jest to raczej artysta, który kojarzy się w jakikolwiek sposób ze Spears. Dziennikarz CNN postanowił skontaktować się z Adamem Leberem, menedżerem gwiazdy, który zaprzeczył jakoby doszło do takiej sytuacji.

Całe szczęście wpisy na Twitterze okazały się być tylko kiepskim żartem grupy hakerów OurMine, która włamała się na konta Sony oraz Dylana. Ma ona również na swoim koncie włamania na konta Netflixa oraz Marvela.  

Nie jest to pierwszy taki przypadek, gdy jakaś gwiazda zostaje uśmiercona przez hakerów. Do podobnej sytuacji doszło jeszcze w czerwcu 2016 roku, gdy na koncie Tenacious D pojawiła się informacja o śmierci Jacka Blacka. W takich momentach już nie wiadomo komu można ufać...

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.